Logowanie:
Logowanie:

Andrzejkowy spływ po rzece Warcie

 

24 listopada odbędzie się spływ kajakowy rzeką Wartą organizowany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Wodnej „Warta”. Będzie to ostatni tegoroczny spływ z cyklu „Poznaj Wielkopolskę z kajaka. Śladami Powstania Wielkopolskiego”. Start nastąpi na przystani KS Stomil przy moście Królowej Jadwigi w Poznaniu.

 

„Poznaj Wielkopolskę z kajaka” to cykl imprez pozwalający poznać szlaki wodne, ciekawe miejsca, zabytki oraz przyrodę Wielkopolski w czterech porach roku. Impreza która odbędzie się 24 listopada – „Zima w kajaku – Andrzejki” będzie zarazem podsumowaniem tegorocznej edycji cyklu i połączona z rozstrzygnięciami konkursu fotograficznego i uroczystym obiadem.

 

Spotkanie uczestników nastąpi o godzinie 9.45 na przystani KS Stomil przy moście Królowej Jadwigi, a kwadrans później kajakarze wystartują w 23-kilometrową trasę Poznań – Mściszewo.

 

Zapisy do udziału w spływie przyjmowane są do 11 listopada w biurze WSTiRW „Warta” w Poznaniu przy ul. Strzeszyńskiej 190, telefonicznie pod numerem 602 247 501 lub przy pomocy poczty elektronicznej – wstirw@warta.poznan.pl

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej http://warta.poznan.pl

 

Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

Tekst: UG Czerwonak

Grafika: WSTiRW

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.