Logowanie:
Logowanie:

Rozdajemy bilety na przejazd koleją turystyczną

 

11 listopada na trasie Poznań Główny – Wągrowiec odbędzie się specjalny przejazd pociągiem turystycznym CYSTERS. Dla mieszkańców naszej gminy mamy przygotowane 24 podwójne bilety na ten niezapomniany rejs.

 

Jeśli chcą Państwo nieco cofnąć się w czasie i podróżować zabytkowym parowozem, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy mieć wolny termin 11 listopada, wielką ochotę na podróż w stylu retro i możliwość odebrania biletów w Urzędzie Gminy.

 

Pociąg CYSTERS wyrusza z Dworca Głównego w Poznaniu o godzinie 12:21. W Czerwonaku będzie o godzinie 12:38, a o 13:35 dojeżdża do Wągrowca. Skąd zaczyna powrotną podróż o 15:30. W Czerwonaku jest o 16:47, a na Dworcu Głównym w Poznaniu o 17:09.

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu na adres: konkurs@czerwonak.pl. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy 24 szczęśliwców, którzy otrzymają podwójny bilet na podróż pociągiem CYSTERS. Na zgłoszenia czekamy do 5 listopada (poniedziałek) do 23:59. Szczęśliwcy od wtorku będą mogli odbierać bilety w Urzędzie Gminy Czerwonak w godzinach pracy urzędu.

 

WAŻNE
Prosimy o zgłoszenia osoby, które wiedzą, że skorzystają z biletu. Chętnych z pewnością nie zabraknie.

 

Tekst: UG Czerwonak, zdjęcie: Turystyka Kolejowa TurKol

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.