Logowanie:
Logowanie:

Sprawdź się przy pingpongowym stole

 

Zarząd Osiedla Leśnego w Koziegłowach serdecznie zaprasza na IX Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Zawody odbędą się 1 grudnia w Szkole Podstawowej w Koziegłowach, a udział w nich mogą wziąć mieszkańcy gminy od tych najmłodszych, aż po seniorów.

 

Do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji zapraszamy wszystkich aktywnych sportowo mieszkańców naszej gminy. Dla najlepszych przygotowane zostaną „mikołajkowe nagrody” oraz słodkości. Zapisy do turnieju rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają pół godziny. Tuż przed godziną 10.00 pierwsi zawodnicy pojawią się przy stołach. Zakończenie turniejowych zmagań planowane jest na godzinę 14.00.

 

Zawody w Koziegłowach połączone zostaną z akcją charytatywną. Podczas turnieju zbierane będą plastikowe nakrętki z których dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację małej Nadii. Osoba, która przyniesie największą ilość nakrętek otrzyma nagrodę specjalną.

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy i życzymy sportowych sukcesów.

 

Regulamin turnieju: regulamin_tenis_stoowy_2018.pdf

 

Tekst: UG Czerwonak

Grafika: Zarząd Osiedla Leśnego

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.