Logowanie:
Logowanie:

Samorządowa Administracja Placówek Oświatowych informuje, że w dniu 08.04.2019 r. pracownicy pedagogiczni we wszystkich placówkach oświatowych przystąpili do strajku. Strajk do odwołania przewidziany jest we wszystkich placówkach z wyjątkiem:
- Gminnego Przedszkola Nr 2 w Koziegłowach, w którym od 09.04.2019 r. 
- Gminnego Przedszkola w Czerwonaku.

 

Dyrektorzy szkół na bieżąco informują rodziców o sytuacji związanej z akcją strajkową. Prosimy o kontakt z dyrekcją poszczególnych placówek.

 

Samorządowa Administracja Placówek Oświatowych


SP_Bolechowo-Osiedle.pdf

 

SP_Owinska.pdf

 

 

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej - informacja dla rodziców


Możliwość opieki nad dzieckiem - poradnik

 

 

OFERTA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY SOKÓŁ

 

GOK Sokół w ramach wsparcia dla rodziców nie mogących zapewnić opieki dzieciom w wieku szkolnym zaprasza do swoich siedzib w dniach od środy 24 kwietnia do wtorku 30 kwietnia (z wyłączeniem weekendu). Dzieci pozostaną pod opieką wykwalifikowanego instruktora. Stałe zajęcia popołudniowe odbędą się zgodnie z harmonogramem.

 

  • Klub Słoneczko w Czerwonaku będzie otwarty od 9:00 do 15:00 i proponuje zabawy plastyczne, wykonywanie ozdób świątecznych, wspólne ogniska, sprzątanie świata, gry planszowe i ich kreatywne, samodzielne wykonywanie
  • Do Klubu Kogucik w Potaszach zapraszamy w godzinach od 9:00 do 15:00. Proponujemy między innymi szycie małe maskotek, zabawy ruchowe, gimnastykę, lepienie z masy solnej, spacer po okolicy i wykonanie prac z zebranych materiałów i inne aktywności plastyczne.
  • Klub Jutrzenka w Kicinie zaprasza w godzinach od 9:00 do 14:00 (we wtorek do 13:30) na zabawy animacyjne, gry planszowe, wspólne czytanie i wykonywanie prac plastycznych.
  • CKiR w Koziegłowach zaprasza od 9:00 do 15:00. Tu proponujemy wspólne czytanie, zajęcia plastyczne w oparciu o proste materiały i recycling, zabawy podwórkowe, wspólne czytanie.
  • Do Klubu Iskra w Promnicach zapraszamy od 9:00 do 14:00. Tam również odbywać się będą zabawy plastyczne, animacyjne, gry ruchowe, wspólne czytanie, zabawa chustą i inne atrakcje.

 

Uczestnikom zapewniamy opiekę i dobrą zabawę, ale nie organizujemy napojów ani posiłków.

 

 

OFERTA BIBLIOTEKI
 

Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku chcąc wesprzeć rodziców, którzy nie mogą zapewnić opieki swoim dzieciom w dniach 24-26 kwietnia br. zaprasza do swoich bibliotek w Koziegłowach i Owińskach w godzinach 9-15.

Możemy przyjąć do każdej filii grupy maksymalnie do 15 dzieci w wieku szkolnym( minimalna liczba 5 dzieci ). Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne lub osobiste, gdyż liczy się kolejność zgłoszeń. Biblioteka nie zapewnia posiłków oraz napojów, które należy dostarczyć we własnym zakresie.

Filia w Koziegłowach i Owińskach w godzinach 9-15 zaprasza na zajęcia literacko–plastyczne, wspólne czytanie, gry, zabawy i animacje.

Kontakt telefoniczny w godzinach pracy bibliotek:

GBP w Czerwonaku – 61 812 07 01

Filia w Koziegłowach – 61 812 86 49

Filia w Owińskach – 61 812 65 10

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.