Logowanie:
Logowanie:

Zapisy do klas pierwszych trwają

Rodzice dzieci, które od września 2017 r. rozpoczną naukę w szkole podstawowej powinni w kwietniu zgłosić swoje pociechy w wybranej placówce. 
 
Dziewczynki i chłopcy mieszkający w obwodzie publicznej szkoły podstawowej zostaną do niej przyjęci „z urzędu” – wystarczy pisemne zgłoszenie rodziców (wzór zgłoszenia określa szkoła obwodowa). 
 
Dzieci, które jesienią mają rozpocząć naukę w pierwszej klasie poza „swoim” rejonem szkolnym, mogą być przyjęte do wybranej szkoły, jeśli dysponuje ona wolnymi miejscami. W tym przypadku przeprowadzane jest postępowanie rekrutacyjne, które zostanie zakończone do 29 maja.
 
Szczegóły dotyczące zasad i terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Czerwonak na rok szkolny 2017/2018 znajdują się na Czerwonackim Portalu Oświatowym: http://oswiataczerwonak.pl/nabor-do-przedszkoli-publicznych/
 
W wersji PDF zamieszczamy je też poniżej. 
 
tekst: BOK, UG Czerwonak
Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.