Logowanie:
Logowanie:
< Grudzień 2018 >
PnWtŚrCzPtSoNd
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Kategoria
Wydarzenia na miesiąc: Grudzień 2018
 • sobota, 01.12.2018
  VI Jarmark Świąteczny z Akwenem

  Od godziny 15:30 zapraszamy na parking przed Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

  W programie Jarmarku m.on:

  - Spotkanie z Mikołajem

  - Szopka ze zwierzętami

  - Sprzedaż rękodzieł i produktów regionalnych

  - Występy artystyczne dzieci i młodzieży

  - Upominki dla dzieci

 • czwartek, 06.12.2018
  Kino Za Trzy Zeta

  GOK Sokół zaprasza na spotkanie z cyklu „Kino za trzy zeta” – Święta Polskie. Cykl ten obejmuje trzynaście filmów polskich związanych ze świętami obchodzonymi w naszym kraju. Wszystkie filmy zostały zrealizowane przez telewizję Polską. Tematyka jest psychologiczna i moralna, jednak wiele z nich zawiera w sobie sporą dawkę humoru.

   

  6 grudnia o godzinie 19:00 zapraszamy na film „Żółty szalik” w reżyserii Janusza Morgenstrerna. Szanowany dyrektor firmy od lat zmaga się z nałogiem alkoholowym. Dzień przed Wigilią, spędza na świątecznych spotkaniach ze współpracownikami, z synem, z Byłą Żoną i Aktualną Kobietą Życia. Kolejne porcje alkoholu sączone ukradkiem lub zamawiane w restauracji sprawiają, że pogrąża się w emocjonalnym i psychicznym chaosie, a jego zachowanie staje się nieprzyjemne i krępujące.  Dotarłszy do domu, obiecuje po raz kolejny Aktualnej Kobiecie Życia, że od teraz nie będzie pił. Niestety,  kolejny raz nie udaje mu się dotrzymać obietnicy. Nieprzytomny zostaje odwieziony do Matki…… W filmie występują: Janusz Gajos, Danuta Szaflarska, Krystyna Janda, Joanna Sienkiewicz i Małgorzata Zajączkowska.

   

  Wejściówki na seanse można kupować w cenie 3 złotych w CKiR w Koziegłowach oraz w GOK Sokół w Czerwonaku.

 • sobota, 08.12.2018
  Biesiada Czerwonacka i Kiermasz Świąteczny

  W sobotę 8 grudnia GOK Sokół i zespół wokalny Retro Café już po raz kolejny zaproszą mieszkańców Gminy na Biesiadę Czerwonacką połączoną z Kiermaszem Świątecznym. Impreza odbędzie się w hali sportowej CRKF Akwen w Czerwonaku.

  Tradycyjnie będą się prezentować seniorskie zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne z terenu naszej Gminy oraz goście zaproszeni z wielu zakątków Wielkopolski. Znajdą się wśród nich zarówno zaprzyjaźnione zespoły z gmin ościennych, które już gościły na Biesiadzie jak i te, dla których będzie to pierwsza wizyta w Czerwonaku. Oprócz prezentacji własnych programów artystycznych zespoły będą rywalizować o statuetki Złotego, Srebrnego i Brązowego Biesiadnika.

  Oprócz okazji do wspólnego biesiadowania, wymiany doświadczeń i integracji mieszkańców naszej gminy będzie też okazja do zakupu wyrobów rękodzielniczych oraz wysłuchania wieńczącego Biesiadę koncertu gwiazdy Przeglądu – Krzysztofa Koniarka.

   

  Biesiada tradycyjnie już będzie się odbywać razem z Kiermaszem Świątecznym, na którym można znaleźć wiele ciekawych wyrobów rękodzielniczych. Biżuteria, decoupage, obrazy, ręcznie wykonane różnymi technikami ozdoby choinkowe, oraz wiele innych wyrobów wykonanych przez artystów-rzemieślników, twórców ludowych oraz inne osoby pielęgnujące sztukę rękodzieła.

   

  Kiermasz Świąteczny oraz Biesiada rozpocznie się o godzinie 14:00.

  Koncert Krzysztofa Koniarka rozpocznie się o godzinie 18:00
  Impreza potrwa do godziny 19:00.

  Organizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury Sokół, współorganizatorem CRKF Akwen. Mecenat Gmina Czerwonak.
  Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 • sobota, 15.12.2018
  Turniej sołectw o puchar Wójta w piłce nożnej

  15 grudnia odbędzie się turniej sołectw o puchar Wójta w piłce nożnej na sali sportowej w Czerwonaku w godzinach od 8 do 18.

   

  Udział w turniejach mogą wziąć drużyny zlożone wyłącznie z zawodników zamieszkujących poszczególne sołectwa.

   

  Udział w turnieju jest bezpłatny. Drużyny mogą się składać maksymalnie z 10 zawodników. Jednocześnie na boisku przebywać będzie 4 plus bramkarz.

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.