Logowanie:
Logowanie:
< Marzec 2019 >
PnWtŚrCzPtSoNd
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kategoria
Wydarzenia na miesiąc: Marzec 2019
 • niedziela, 03.03.2019
  Bieg Tropem Wilczym

 • wtorek, 05.03.2019
  Weź zapytaj, weź się zbadaj

   

 • środa, 06.03.2019
  "Godzina z pożycia mężczyzny" - występ Piotra Szwedesa

  6 marca o godzinie 19:00 GOK Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na występ znanego i lubianego Piotra Szwedesa. Będzie to niekonwencjonalny wieczór, w którym biorą czynny udział widzowie. Dzięki temu program ewoluuje… coś w tym jest, że życie pisze najlepsze scenariusze. Co najważniejsze, za pomocą królującej obecnie formuły kabaretowej jaką jest stand up, aktor stara się przemycić troszkę ważnych myśli i tym samym, spowodować, żeby widz wychodząc, miał, oprócz zabawy, parę rzeczy do przemyślenia. Scenariusz powstał we współpracy z Arturem Andrusem i został wzbogacony o piosenki z warszawskich spektakli aktora. Wśród autorów pojawia sięWojciech Młynarski, Kabaret Starszych Panów, Staszek  Staszewski (ojciec Kazika).

  Bilety w cenie 45,00 zł można kupić w CKiR w Koziegłowach, GOK Sokółw Czerwonaku oraz na bilety24.pl i biletyna.pl

 • czwartek, 07.03.2019
  "Kino za trzy zeta" - debiuty polskie

  7 marca o godzinie 19.00 GOK Sokółzaprasza na kolejną odsłonę filmów krótkometrażowych. Filmy, które będziemy prezentować to  spotkania z największymi talentami młodego polskiego kina, które są nagradzane  na najważniejszych polskich i międzynarodowych festiwalach! . Młodzi reżyserzy do swoich pierwszych debiutów filmowych zapraszają znanych i lubianych aktorów. Na każdym seansie będziemy prezentować dwa krótkie filmy, dwa różne światy i całą paleta emocji. Nie zabraknie okazji do wzruszeń, śmiechu i refleksji. Z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie!

   

   

   

  W programie:

  „ Ja i mój tata” w reżyserii  Alka Pietrzaka. Dawid opiekuje się swoim ojcem Edwardem, który ma pogłębiającą się chorobą Alzchaimera. Syn chce poznać i zbliżyć się do swojego ojca, z którego z każdym dniem zostaje coraz mniej.

  Obsada: Łukasz Simlat, Krzysztof Kowalewski, Agnieszka Żulewska, Tomasz Sapryk

  „Jerry” w reżyserii Romana Przylipiaka

  Napiętnowany przez otoczenie oszust, obdarzony niezwykłym darem – główny bohater filmu jest postacią niejednoznaczną. Niektórym pomaga, inni twierdzą, że jest śmiertelnie niebezpieczny. On sam, zmęczony dotychczasowym życiem – nagle otrzymuje dar, który przychodzi do niego pod postacią… psa.

  Obsada: Sebastian Łach, Justyna Wasilewska, Adam Bobik, Jan Szumacher, Witold Rakowicz, Grażyna Sawostian, pies Laser

  Wejściówki na seanse można kupować w cenie 3 złotych w CKiR w Koziegłowach oraz w GOK Sokół w Czerwonaku.
   

  Iza Jarczyk, GOK Sokół

 • piątek, 08.03.2019
  Strefa Kobiet

   

   

 • piątek, 08.03.2019
  Dzień Kobiet z Biblioteką - spektakle

 • niedziela, 10.03.2019
  Akcja poboru krwi w Owińskach

  Klub Honorowych Dawców Krwi w Czerwonaku i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu zapraszają na akcję poboru krwi, która odbędzie się:

   

  10 marca w godzinach 9:00-14:00 w Owińskach na Placu Przemysława

 • piątek, 15.03.2019
  Pomysłodajnia - warsztaty produkcji świec

  W marcu Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” wspólnie z Warsztatami Terapii Zajęciowej „Pawełek” z Owińsk w ramach Pomysłodajni zaprasza na warsztaty produkcji świec. Światło uspokaja, wycisza, koi zmysły i dostarcza ogrom estetycznych wrażeń... Nauczmy siętworzyć piękne, artystyczne świece. Zapoznamy się z techniką ich wykonania, temperaturą topnienia i obróbką parafiny. Wykonamy i ozdobimy świece z dodatkiem kolorów, zapachów, produktów wzbogacających ich wygląd – w różnych formach i kształtach, a możliwości jest naprawdę wiele! Wykonane i opakowane świece, uczestnicy zabierają ze sobą do domu.

  Miejsce: Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Kolejowa 3
   

  Termin: 15.03.2019 (piątek).

  Godzina: 17:30-20:00.

  Koszt: 45 zł/os. (w cenie wszystkie niezbędne materiały).

  Prowadzący: Beata Kraus

  Zapisy i szczegółypod numerem telefonu 511 134 716 lub mailowo na adres iza @gok-sokol.pl
   

  Iza Jarczyk, GOK Sokół

 • sobota, 16.03.2019
  I Gminne Spotkanie Kobiet "Być Kobietą"

   

 • środa, 20.03.2019
  Bezpłatny warsztat z samoobrony dla kobiet

 • piątek, 22.03.2019
  Czesław Śpiewa - koncert w Koziegłowach

  Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa. Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory. Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu, "Debiut" i "Pop", oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value. Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, akordeony i ukulele, to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multi instrumentalnego koncertu.

   

   

   

   

   

  Na koncert Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza 22 marca o godzinie 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Bilety w cenie 45,00 zł można kupować w CKiR w Koziegłowach, GOK Sokół w Czerwonaku oraz na bilety24.pl i biletyna.pl

   

   

   

  Joanna Szalbierz-Kędzierska,
  GOK Sokół

 • sobota, 23.03.2019
  Wiosenne Nocne Wejście na Dziewiczą Górę

  W sobotę 23 marca wieża widokowa czynna będzie w godz. 18:00-21:00. Wstęp wolny!

  W powietrzu już czuć zapach nadchodzącej wiosny, a kolejne zmiany zachodzące w przyrodzie jednoznacznie wskazują, że wkrótce uśpione dotąd życie obudzi się ze snu.

  Aby uczcić nadejście kalendarzowej i astronomicznej wiosny Nadleśnictwo Łopuchówko zaprasza na Nocne Wejście na Dziewiczą Górę. W sobotę 23 marca wieża widokowa czynna będzie w godz. 18:00-21:00. Wstęp wolny!

  Poznajcie nocne oblicze Puszczy Zielonki spoglądając z góry na pogrążony w mroku las! Tylko kilka razy w roku trafia się taka okazja!

 • sobota, 23.03.2019
  "Wiosenne porywy serca" - wydarzenie organizowane z okazji Światowego Dnia Poezji
  Stowarzyszenie "Twórcze Mamy" zaprasza na wydarzenie o nazwie: "Wiosenne porywy serca". Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00, 23 marca w CKiR w Koziegłowach.
  Gościem specjalnym wieczoru będzie Janusz Raptus Waściński - znany poznański pieśniarz, muzyk, który zaprezentuje repertuar opowiadający o życiu i najważniejszych uczuciach.
  Ponadto w programie: kabaretowe inscenizacje, humorystyczne wiosenne skecze i znane przeboje w wykonaniu partnerów projektu: Joanna Ciecierska, Lena Dąbek, Robert Gorczyński, Marek Manowski, Jolanta Szkudlarek.
   
  Wydarzenie organizowane jest w ramach Światowego Dnia Poezji - święta obchodzonego corocznie 21 marca. 
   
  Projekt dofinansowany został ze środków Gminy Czerwonak. Wstęp wolny. 
   
   
   
  Stowarzyszenie "Twórcze Mamy" i grupa artystyczna "Kozia zagroda"
 • wtorek, 26.03.2019
  XVII Międzygminny Otwarty Konkurs Ortograficzny

 • środa, 27.03.2019
  Międzynarodowy Dzień Teatru

  27 marca świętujemy Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji zapraszamy na godzinę 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na wieczór teatralny, podczas którego będzie można zobaczyć dwa spektakle. Pierwszym będzie premiera Zespołu Teatralnego Zwierciadło z naszego Ośrodkapt. Zapis. Przedstawienie jest efektem improwizacji na papierze i z papierem. Punktem wyjściowym jest szkoła i cechy, z jakimi się w niej spotykamy, kształtujemy. Początkiem każdej improwizacji były rysunki, skojarzenia, następnie przeradzały się one w ruchowe wyobrażenia. Jesteśmy pustą kartką, na której cały czas trwa „zapis”.

  W spektaklu występują: Barbara Bartkowiak, Julia Barańczak, Agata Józefczak, Zuzanna Kotus, Zuzanna Wyrwa, Agnieszka Marcinkowska, Martyna Stola, Kinga Kasperczak, Oliwia Przewoźniak, Iza Woziwodzka

  Scenografia i reżyseria Anna Rozmianiec.

   

  Drugim spektaklem, który zaprezentujemy w ramach tego wieczoru będzie ,,Babcia i wnuczek” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w wykonaniu uczniów XX LO w Poznaniu Spektakl w reżyserii Tomasza Rozmiańca, w którym to groteska przeplata się z czarnym humorem, a metafizyka z obrazotwórczością. Wszystko to, aby pokazać, że nawet najbardziej plugawe zło potrafi przyjąć wiele postaci. W tym przypadku despotycznej, otumanionej babci, która trzyma w szponach swego zmaltretowanego wnusia Zbyszka. Czy naszemu wnuczkowi pisane jest ocalenie i czy uda mu się wyrwać ze szponów apodyktycznej babci? Przekonajmy się sami.

   

  Obsada: Magdalena Rusak – instruktor; Stanisława Sójka – Babcia; Jakub Truszkowski – Wnuczek; Natalia Połeć – Katarzyna; Antoni Szot, Linda Orwat, Klaudia Szymańska – Ignacy i Jerzy Marika Dur, Adrianna Gasiuk, Joanna Gańska – Rączki; Aleksandra Rosińska, Maria Popiałkiewicz – Adamusy.

   

  Bezpłatne wejściówki można odbierać w CKiR w Koziegłowach oraz GOK Sokół w Czerwonaku.

 • środa, 27.03.2019
  Drzwi otwarte w Zespole Szkół w Bolechowie

 • piątek, 29.03.2019
  Spektakl dla dzieci: Po drugiej stronie, Alicja

   

  29 marca o godzinie 18:00 zapraszamy do Klubu Kogucik w Potaszach na spektakl dla dzieci i młodzieży (6-14 lat) "Po drugiej stronie lustra, Alicja".

   

  Co się stało z Alicją, kiedy pobiegła za dziwacznym królikiem? Czy na pewno jest tylko jedna Alicja? A może życie jest dużo bardziej skomplikowane i zawiłe?

  Przedstawienie zrealizują dla Państwa uczestniczki warsztatów teatralnych odbywających się w Klubie Kogucik (Amelia i Ada Szajer oraz Gabriela Gilicka) pod okiem (i uchem) Natalii Gilickiej, przy współpracy pewnego dziwnego Kapelusznika.

   

  Wstęp 2zł . Bilety do nabycia w GOK "Sokół" oraz w Klubie Kogucik.

   

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.