Logowanie:
Logowanie:
< Kwiecień 2019 >
PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Kategoria
Wydarzenia na miesiąc: Kwiecień 2019
 • poniedziałek, 01.04.2019
  Tanya Valko - spotkanie autorskie

 • czwartek, 04.04.2019
  Kino za TRZY ZETA

  GOK Sokółzaprasza na kolejną odsłonę filmów krótkometrażowych. Filmy, które będziemy prezentować to spotkania z największymi talentami młodego kina, które są nagradzane na najważniejszych polskich i międzynarodowych festiwalach. Młodzi reżyserzy do swoich pierwszych debiutów filmowych zapraszają znanych i lubianych aktorów. Na każdym seansie będziemy prezentować dwa krótkie filmy, dwa różne światy i całą paleta emocji. Nie zabraknie okazji do wzruszeń, śmiechu i refleksji. Z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie!

   

  4 kwietnia o godzinie 19:00 w programie:

   

  Chryzantemy reż. Magdalena Zambrzycka

  Historia czterech miesięcy z życia Kingi, absolwentki polonistyki, która po ukończeniu studiów wraca do domu i chce zacząć pracę. Okazuje się, że ani zdobycie pracy, ani życie pod jednym dachem z rodzicami nie są proste. Do tego dochodzi sprawa rodzinnego długu, który początkowo śmieszny w oczach Kingi, staje się dla wszystkich dużym problemem.
  Obsada: Anna Andrzejewska, Sara Celler-Jezierska, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Dracz

   

  Pan Rudnicki i samochody reż. Andrzej Mańkowski

  Opowieść o tym, że na ogół nie mamy świadomości siły drzemiącego w nas potencjału. Główny bohater filmu, Janusz Rudnicki, to niepozorny korektor w lokalnej gazecie, szczęśliwie żonaty domator spodziewający się narodzin potomka. Właśnie w związku z owymi narodzinami Rudnicki postanawia sprzedać stare auto i wyruszyć do Niemiec w celu nabycia nowego samochodu. Wyprawa ta sprawi, że odkryje w sobie potencjał do czynienia rzeczy znacznie wykraczających poza dotychczasowe wyobrażenie na swój temat. 

  Obsada: Arkadiusz Brykalski, Magdalena Schejbal, Katarzyna Z. Michalska, Krzysztof Bartoszewicz

 • sobota, 06.04.2019
  Magdalena Witkiewicz - spotkanie autorskie

 • sobota, 06.04.2019
  Spektakl lalkowy: "Księżycowe opowieści"

  Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do CKiR w Koziegłowach 6 kwietnia na godzinę 12:00 na przepiękny spektakl  lalkowy „Księżycowe opowieści” Teatru Małe Mi. 

   

  Księżycowe opowieści to pięć pięknych historii, przypowieści, bajek filozoficznych oraz mądrości z różnych stron świata, które Księżyc w czasie swych podróży po świecie wysłuchuje, zbiera i Gwiazdom opowiada.

  Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat.


  Bilety w cenie 15,00 zł do nabycia w GOK „Sokół” w Czerwonaku, CKiR w Koziegłowach oraz na portalach bilety24.pl. biletyna.pl 

 • sobota, 06.04.2019
  Sprzątanie świata w sołectwie Kicin
  06.04 2019 r. sołectwo Kicin zaprasza mieszkańców do włączenia się w akcję ''Sprzątanie Świata''.
  Zbiórka na pętli autobusowej o godz.9.00


   

      Sołtys Helena Stachowiak
 • wtorek, 09.04.2019
  Rodzinny trening integracyjny tenisa stołowego

  Klub Tenisa Stołowego "Net" zaprasza na trening integracyjny rodzinny, który odbędzie się 9 kwietnia w szkole podstawowej w Koziegłowach. O godzinie 18:00 przewidziano niespodzianki dla najlepiej grających rodzin. Współorganizatorami treningu są: Urząd Marszałkowski, Starostwo Powiatowe, Gmina Czerwonak.

 • piątek, 12.04.2019
  Spektakl Skansenu Teatralnego "Mniszka"

  12 kwietnia o godzinie 18:00 oraz 20:00 zapraszamy do sali Gminnego Ośrodka Kultury Sokół w Czerwonaku naspektakl pt. Mniszka. Przedstawienie jest pewnego rodzaju podróżą przez wypełnioną modlitwą i pracą codzienność klasztoru, podróżą po życiu emocjonalnym i duchowym Cysterek, o ich powołaniu, oddaniu, ale też wątpliwościach. Atmosferę spektaklu tworzą zapachy, obrazy i dźwięki. Przestrzeń wypełnia się dźwiękami litanijnie powtarzanego tekstu oraz pięknymi pieśniami wykonanymi w technice białego śpiewu. Drewniana scenografia, czerń i biel kostiumów wszystko to wpływa na surowość i nastrojowość spektaklu.

  W spektaklu wystąpią: Małgorzata Abramczyk, Dorota Garczarek, Natalia Gilicka, Ewa Jachczyk, Izabella Jarczyk, Dorota Marciniak, Małgorzata Kościelniak, Ada Kozak, Katarzyna Prądzyńska, Małgorzata Wasilewska.

  Scenografia i reżyseria Anna Rozmianiec.

   

  Bilety w cenie 5 zł do nabycia w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz biurze CKiR w Koziegłowach.

 • piątek, 12.04.2019
  Międzynarodowy Dzień Tańca

 • sobota, 13.04.2019
  VI Wielkanocny Targ Wiejski

  Gminny Ośrodek Kultury Sokół serdecznie zaprasza na kolejny Wielkanocny Targ Wiejski, który odbędzie się w dniu 13 kwietnia  w godzinach od 10:00 do 14:00 przed oraz w budynku Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

   

  W tym roku w ramach Targu poza stoiskami z rękodziełem oraz lokalnymi specjałami zaplanowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji. Dla dzieci i dorosłych zaproponujemy warsztaty szydełkowe oraz warsztaty wyplatania z papierowej wikliny. Razem ze Stowarzyszeniem Sąsiedzi Koziegłowy zaprosimy wszystkich miłośników ogrodów  na sąsiedzką wymianę roślin. Wspólnie z Klubem Kobiet Aktywnych zorganizujemy Wietrzenie Szaf- czyli miejsce sprzedaży i wymiany odzieży. Koło Gospodyń Wiejskich z Promnic szyć będzie poduszki w kształcie serc, które pomocne są w rehabilitacji osób zmagających się z problemami onkologicznymi.

   

   

  Wszystkich zainteresowanych wystawieniem się w ramach Targu i wzięciem udziału w Wietrzeniu Szaf prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres:lidka@gok-sokol.pl.

  \

 • sobota, 13.04.2019
  I Sąsiedzka wymiana roślin

  Miłośnicy roślin:
  - czy ciągle Wam za mało kwiatów albo
  - macie za dużo sadzonek pomidorów, geranium, bazylii itp.
  - chcecie po prostu pogadać z innymi Miłośnikami?

   

  Przyjdź do nas 13 kwietnia w godzinach 10:00 do 14:00 na Wielkanocny Targ wiejski, który będzie się odbywał przed Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach i wymień swoje sadzonki z innymi uczestnikami. Nadwyżki wszelakiej maści, siewki, nasiona, pędy, odnóżki roślin doniczkowych i ogrodowych. Przynieś co masz, na pewno znajdziesz coś dla siebie.


  Pamiętaj proszę, że to wymiana roślin, a nie sprzedaż – roślinka za roślinkę lub zostaw roślinki dla innych jeżeli nie chcesz mieć ich już w domu. Im nas będzie więcej tym fajniej.


  Podczas wymiany będzie znam mgr inż. Gabrieli Walerych – ogród który leczy, podpowie nam jak sadzić i dbać o rośliny. Do zobaczenia roślinomiłośnicy.

   

   

  Małgorzata Nowakowska, Stowarzyszenie Sąsiedzi 

 • sobota, 13.04.2019
  Msza św. w intencji ofiar zbrodni katyńskiej oraz tragicznie zmarłych ofiar katastrofy smoleńskiej

  Informujemy, że Msza św. w intencji ofiar zbrodni katyńskiej oraz tragicznie zmarłych ofiar katastrofy smoleńskiej odbędzie się w sobotę 13 kwietnia 2019 r. o godzinie 18:00 w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Owińskach.

   

  Po Mszy św. nastąpi złożenie wiązanek okolicznościowych oraz zniczy pod tablicami wmurowanymi w ścianę kościoła, upamiętniającymi ofiary zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej.

 • sobota, 13.04.2019
  Wietrzenie szaf w Koziegłowach

 • niedziela, 14.04.2019
  Akcja poboru krwi w Koziegłowach

  Klub Honorowych Dawców Krwi w Czerwonaku i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu zapraszają na akcję poboru krwi, która odbędzie się:

   

  14 kwietnia w godzinach 9:00-14:00 w Koziegłowach na parkingu przed Centrum Kultury i Rekreacji 

 • wtorek, 16.04.2019
  moCZARY i urOCZYska wystawa fotografii Adriany Bogdanowskiej

 • poniedziałek, 22.04.2019
  4 pory roku w kajaku

 • piątek, 26.04.2019
  Pomysłodajnia: warsztaty ceramiczne z gliną samoutwardzalną

  Pomysłodajnia to warsztaty dla wszystkich osób poszukujących inspiracji, pragnących rozwijać swoje pasje, mających ochotę odkrywać świat poprzez tworzenie rzeczy wyjątkowych i niepowtarzalnych.

   

  W kwietniu zapraszamy na wiosenne twórcze warsztaty ceramiczne z gliną samoutwardzalną. Tematem warsztatów będzie budzący się do życia, wiosenny, malowniczy świat kwiatów, owoców i nasion. Podczas warsztatów dostarczymy informacji na temat metod pracy z masami samoutwardzalnymi, wykorzystywanych narzędzi i technik zdobienia. Uczestnicy warsztatów przygotują z gliny płaskorzeźbę lub misę, którą będą mogli udekorować ścianę lub wyeksponować na komodzie lub stole.

   

  Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

  Termin: 26.04.2019 (piątek).

  Godzina: 17:30-20:30.

  Koszt:  100 zł/os. (w cenie wszystkie niezbędne materiały).

  Prowadzący: Cecylia Kotlicka

   

  Zapisy i szczegółypod numerem telefonu 511 134 716 lub mailowo na adres iza @gok-sokol.pl

 • sobota, 27.04.2019
  IV Bieg Nocny - Czerwonacka Czołówka

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.