Logowanie:
Logowanie:

Konsultacje społeczne dotyczące projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego – „Dębogóra-północ”, „Dębogóra-część środkowa”, „Dębogóra-południe”

Zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Czerwonak nr 249/2018 z dnia 31 października 2018 roku,  8 listopada o godzinie 16.00 w Urzędzie Gminy Czerwonak przy ul. Źródlanej 39 odbędą się konsultacje społeczne dotyczące miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego „Dębogóra-północ”, Dębogóra-część środkowa”, „Dębogóra-południe”. Konsultacje społeczne będą przeprowadzone w formie debaty obywatelskiej.

W konsultacjach mogą brać udział osoby zainteresowane przedmiotem konsultacji, które w dniu ich rozpoczęcia mają ukończone 18 lat.

Opinie oraz uwagi można składać od 8 do 15 listopada na jeden z trzech sposobów:

- za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Urząd Gminy Czerwonak, ul. Źródlana 39, 62-004 Czerwonak (decyduje data wpływu do urzędu)

- w formie pisemnej w siedzibie Urzędu Gminy Czerwonak, w godzinach pracy urzędu: w poniedziałek w godzinach 9.00-17.00, wtorek-piątek w godzinach 7.30-15.00

- za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kancelaria@czerwonak.pl

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

Załączniki do pobrania:

Zarządzenie i mapy

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.