Logowanie:
Logowanie:

Podsumowanie wyników wyborów Sołtysów i Rad Sołeckich oraz Przewodniczących Zarządów Osiedli i Zarządów Osiedli

Podsumowanie wyników wyborów Sołtysów i Rad Sołeckich oraz Przewodniczących Zarządów Osiedli i Zarządów Osiedli

 

 

Miękowo (wybory 11.03.2019 r.) – 57 mieszkańców

Sołtys – Jolanta Poznańska (54 głosy)

Rada Sołecka – Sebastian Głomski

                        Katarzyna Gulczyńska-Elhadi

                        Wojciech Kosakowski

                        Joanna Nawrocka-Rohnka

                        Agnieszka Sekulska

                        Lidia Szaj

 

 

Bolechówko (wybory 12.03.2019 r.) – 130 mieszkańców

Sołtys – Jerzy Wolniewicz (127 głosów)

Rada Sołecka – Karolina Appelt

                          Jolanta Chlebowska-Kasztelan

                          Wojciech Jóźwiak

                          Roman Król

                          Jan Mikołajczak

                          Lidia Pludra-Przewoźna

                          Magdalena Roth-Przybyłek

 

 

Bolechowo (wybory 13.03.2019 r.) – 48 mieszkańców

Sołtys – Marek Smykowski (48 głosów)

Rada Sołecka – Emilia Kamińska

                          Joanna Misztak

                          Sławomir Sajnaj

                          Radosław Senger

 

 

Bolechowo-Osiedle(wybory 19.03.2019 r.) – 70 mieszkańców

Sołtys – Beata Gryska (66 głosów)

Rada Sołecka – Adrian Bzodek

                        Ewa Dux

                        Beata Koprowska

                        Julia Paluch

                        Hanna Sawińska-Ślot

 

 

Osiedle Karolin(wybory 20.03.2019 r.) – 55 mieszkańców

Przewodnicząca Zarządu Os. – Bogumiła Tycner (33 głosy)

Zarząd Osiedla – Daria Bojdzińska

                           Beata Borowiak

                           Margaretta Lorens-Szafińska

                           Eliza Zaganiaczyk

                           Joanna Zborowska

 

Kliny(wybory 21.03.2019 r.) – 56 mieszkańców

Sołtys – Barbara Sokalska-Mocny (26 głosów)

Rada Sołecka – Mirosław Nowak

                        Piotr Rybarczyk

                        Karolina Urbaniak

                        Hanna Walczak-Luch

 

 

Czerwonak II(wybory 26.03.2019 r.) – 112 mieszkańców

Sołtys – Tadeusz Wojciechowski (104 głosy)

Rada Sołecka – Anna Choromańska

                          Dorota Dziamska

                          Ewa Janiszewska

                          Jaromir Korta

           

             

Czerwonak I(wybory 27.03.2019 r.) – 96 mieszkańców

Sołtys – Violetta Gancarz (67 głosów)

Rada Sołecka – Danuta Garniec

                          Jolanta Spaloniak

                          Joanna Tyczyńska

                          Mateusz Cofta

 

 

Koziegłowy(wybory 28.03.2019 r.)  NOWY SOŁTYS!!! – 69 mieszkańców

Sołtys – Agnieszka Wierzbicka (44 głosy)

Rada Sołecka – Łukasz Grabowski

                          Izabela Janiak-Walczak

                          Jacek Jurga

                          Joanna Kolendowicz

                          Alicja Kosmowska

                          Monika Maciołek

                          Alina Woźniak

 

 

Promnice(wybory 02.04.2019 r.)NOWY SOŁTYS!!! – 95 mieszkańców

Sołtys – Edyta Godawa (76 głosów)

Rada Sołecka – Bartosz Owsian

                        Hubert Paczkowski

                        Anita Pietrzak

                        Dominika Spaloniak

                        Maciej Szawan

                        Joanna Wojciechowska

 

 

Osiedle Leśne(wybory 03.04.2019 r.) – 138 mieszkańców

Przewodnicząca Zarządu Os. – Agnieszka Dudziak (117 głosów)

Zarząd Osiedla – Izabela Bartkowiak

                          Jakub Dorna

                          Wiesława Fedder

                          Michał Frąckowiak

                          Małgorzata Maik

                          Katarzyna Woźniak

 

 

Osiedle Przylesie(wybory 04.04.2019 r.) – 33 mieszkańców

Przewodniczący Zarządu Os. – Wojciech Skrzekut (32 głosy)

Zarząd Osiedla – Piotr Jęchorek

                          Arkadiusz Klein

                          Magdalena Patuła-Kopka

              Alina Ptak

                          Marcin Szymański

              Marian Urbanek

 

 

Kicin(wybory 09.04.2019 r.) – 225 mieszkańców

Sołtys – Helena Stachowiak (172 głosy)

Rada Sołecka – Joanna Andrzejak

                        Barbara Babiarczyk

                        Agnieszka Chinalska

                        Tadeusz Lisiewicz

                        Roman Nowak

           Anna Reszela

                        Regina Szubert

                       

 

Owińska(wybory 10.04.2019 r.)NOWY SOŁTYS!!! – 211 mieszkańców

Sołtys – Jan Ratajczak (120 głosów)

Rada Sołecka – Michał Kolesiński

                        Remigiusz Świątek

                        Alina Talukder

                        Lidia Wawrzyniak-Pajchrowska

                        Jan Wieczorek

                        Kalina Wiśniewska

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.