Logowanie:
Logowanie:

W terminie 2 tygodni od dnia zamieszczenia planu sytuacyjnego na stronie internetowej wpłynęła jedna uwaga dotycząca przedmiotowego projektu:

 

1. Wniosek o utwardzenie lub zregenerowanie nawierzchni ul. Rolnej do posesji położonych na  końcowym odcinku drogi od skrzyżowania z ul. Zbożową.

 

Wyjaśnienie: Wyłączenie z zakresu projektu utwardzenia nawierzchni na dalszym odcinku ul. Rolnej tj. od skrzyżowania z ul. Zbożową spowodowane jest warunkami terenowo-prawnymi. W wyniku konsultacji projektu w starostwie powiatowym w Poznaniu stwierdzono brak możliwości zaprojektowania drogi w pierwotnie założonym zakresie, bez dokonania znacznego wykupu terenu działek prywatnych pod poszerzenie pasa drogowego. Bieżące utrzymanie drogi oraz regenerowanie nawierzchni gruntowych wykonywane jest przez Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy Czerwonak. Uwagi oraz wnioski można zgłaszać pod numerem telefonu: 61 65 44 262.

 

Poniżej przedstawiamy przyjęty plan zagospodarowania terenu.

rolna_kicin_2018.pdf

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.