Logowanie:
Logowanie:

Konsultacje społeczne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Bolechowo-Osiedle – rejon ul. Poprzecznej”

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Bolechowo-Osiedle – rejon ul. Poprzecznej”. Spotkanie konsultacyjne odbędzie się dnia 21 lutego 2019 r. o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej w Bolechowie-Osiedlu, przy ul. Wojska Polskiego 6. 
Opinie, uwagi oraz propozycje do projektu planu można składać do dnia 1 marca 2019 r. za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Urząd Gminy Czerwonak, ul. Źródlana 39, 62-004 Czerwonak, w formie pisemnej w siedzibie Urzędu Gminy Czerwonak, w godzinach pracy urzędu: poniedziałek 9:00 – 17:00, wtorek – piątek 7:30 – 15:00 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kancelaria@czerwonak.pl.
 
Projekt planu dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Czerwonak: http://bip.czerwonak.pl/BIP.aspx?Sel=6392&ident=7138
Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.