Logowanie:
Logowanie:

Służba Przygotowawcza – zrób pierwszy krok do zawodowej służby wojskowej

Na wniosek Wojskowej Komendy Uzupełnień w Poznaniu informujemy o naborze ochotników do służby przygotowawczej na potrzeby korpusu szeregowych. 
 
Służba Przygotowawcza  – zrób pierwszy krok do zawodowej służby wojskowej 
Służba przygotowawcza na potrzeby korpusu szeregowych przeznaczona jest dla ochotników, także kobiet, którzy nigdy nie pełnili zawodowej służby wojskowej, a chcieli by w przyszłości zostać żołnierzami zawodowymi. 
 
Wymagania: 
Wiek co najmniej 18 lat, obywatelstwo polskie, niekaralność, zdolność do czynnej służby wojskowej, wykształcenie minimum gimnazjalne. 
Termin szkolenia: 4.05.2017 r. – 31.08.2017 r. 
 
Oferujemy: 
Miesięczne uposażenie w wysokości około 960 zł brutto, zwrot kosztów przejazdu do i z miejsca odbywania służby, bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie, umundurowanie, bezpłatną opiekę medyczną i stomatologiczną, odprawę na zakończenie szkolenia około 2000 zł brutto. 
 
Podejmij wyzwanie » Przyjdź » Złóż wniosek 
 
Wnioski o powołanie do służby przygotowawczej wraz z dokumentami potwierdzającymi posiadane wykształcenie i kwalifikacje należy składać w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Poznaniu (druk dostępny na stronie internetowej WKU w Poznaniu w zakładce „Materiały do pobrania"). 
Więcej informacji: 
Budynek nr 2 WKU w Poznaniu, 
ul. Rolna 51/53 
tel. 261 57 36 51 Iub 261 57 34 70 
 
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.