Logowanie:
Logowanie:

1. Krótka charakterystyka zadania:

19. Spływ Kajakowy „Integracja 2017", który odbędzie się w terminie 01-08.07.2017 jest imprezą cykliczną organizowaną dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu powiatu poznańskiego (w tym z Gminy Czerwonak) i miasta Poznania z dysfunkcjami wzroku, słuchu i porażeniem mózgowym oraz podopiecznych z domu dziecka. Spływ jest dla uczestników bezpłatny, organizowany społecznie przez członków Stowarzyszenia WSTiRW Warta w ramach pracy społecznej i wolontariatu. W 2017 roku spływ odbędzie się na rzece Piławie na trasie z Sikor do Dobrzycy. Podczas trwania imprezy zaplanowane są 2 wycieczki: zwiedzanie miasteczka Borne Sulinowo oraz zwiedzanie byłego poligonu wojskowego. W czasie spływu odbędzie się ognisko integracyjne, gry sportowe i zabawy ruchowe. Spływ ma charakter turystyczno-rekreacyjny i przeprowadzony zostanie w formie spływu wędrownego, podczas którego uczestnicy nocować będą na polach namiotowych i campingowych. Uczestnicy zapoznają się z przyrodą Pojezierza Drawskiego i rzeki Piławy a także poznają bliżej miejscowości położone na planowanej trasie spływu.  

Szczegółowe informacje dostępne będą na stronie internetowej: www.warta.poznan.pl


2. dane teleadresowe:
Wielkopolskie Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Wodnej „WARTA”
Adres:  ul. Strzeszyńska 190
60-479 Poznań
Tel: 61 842 23 12 / 602 247 501
E-mail: wstirw@warta.poznan.pl

3. informacja o przeprowadzeniu naboru:
Spływ jest imprezą adresowaną do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Uczestnikami będą uczniowie mieszkający w gminach Powiatu Poznańskiego w tym z Gminy Czerwonak. Dzieci i młodzież ze względu na specyfikę schorzeń i upośledzenia uczy się i mieszka w czasie roku szkolnego w następujących ośrodkach:

- Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących w Owińskach,

- Dom Dziecka w Kórniku-Bninie,

- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Mosinie,

- Zespół Szkół Specjalnych nr 103 w Poznaniu.

4. Liczba adresatów zadania publicznego:
W spływie weźmie udział ok. 35 osób w tym ok. 10 osób z Gminy Czerwonak.Realizacja zadania publicznego jest współfinansowana ze środków otrzymanych z budżetu Gminy Czerwonak

  

 
Krzysztof Michalski
WSTiRW Warta Poznań 

« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.