Logowanie:
Logowanie:

Barwnie, smacznie i z wybuchowymi atrakcjami - takie ferie zaproponował Gminny Ośrodek Kultury Sokół.

Ferie zimowe obfitowały w wydarzenia. We wszystkich miejscach, w których działa Gminny Ośrodek Kultury Sokół odbywały się różnego rodzaju spotkania i warsztaty. Na zajęciach plastycznych najmłodsi uczestnicy zgłębiali tajemnicę figur i kształtów. Uruchamiali wyobraźnie, aby podejść do tematu jak najbardziej kreatywnie. Warsztaty ruchowe uruchamiały umiejętności muzyczno-teatralne, które na pewno będzie można wykorzystać na innych zajęciach. Amatorzy dobrej kuchni mogli zgłębić tajniki gotowania. Mamy nadzieję, że nowo nabyte umiejętności zostały później wykorzystane w domu. Pracowała także podczas ferii grupa młodych naukowców. Poszukiwali, sprawdzali, odkrywali i oczywiście bardzo dobrze się przy tym bawili. Młodych mieszkańców gminy zaprosiliśmy także na kilka wycieczek, podczas których dowiedzieli się między innymi jak dokarmiać ptaki, poznali pracę drwali na Dziewiczej Górze, wykonywali własne farby w Muzeum Archidiecezjalnym. Nie zabrakło także zabawy karnawałowej.


Sokół również, tradycyjnie już, współorganizował warsztaty z robotyki, podczas których można było odkryć fascynujący świat LEGO oraz warsztaty tańca, na których nie zabrakło hip hopu, videoclip dance, rozciągania i gimnastyki.

 

Joanna Szalbierz-Kędzierska,
GOK Sokół

« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.