Logowanie:
Logowanie:

Pełna sala podczas spektaklu Skansenu Teatralnego "Królowe przeklęte"

W piątek 1 lutego Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprosił mieszkańców na spektakl na podstawie powieści „Królowe przeklęte” Cristiny Morató. Widownia Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach była pełna. Spektakl prezentował różne oblicza kobiet - władczynię, morderczynię, matkę, córkę, artystkę. Twórczynie spektaklu starały się pokazać królowe od bardziej ludzkiej strony – tej, o której czasem milczy oficjalna historia. „Nikogo nie skrzywdziłam prócz siebie. Ja, która miałam obsesję na punkcie wolności, nakładam kajdany na swoje życie – nigdy sama, nigdy wolna. Żyję w świecie, który musiałam podzielić na dwie części – publiczną i prywatną. Odgrywam komedię.”

 

W spektaklu wystąpiły: Dorota Garczarek, Ewa Jachczyk, Izabella Jarczyk, Joanna Knobel, Dorota Marciniak, Małgorzata Kościelniak, Ada Kozak, Katarzyna Prądzyńska, Małgorzata Wasilewska. Inscenizacja i reżyseria: Anna Rozmianiec.

 

 

 

GOK Sokół

« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.