Logowanie:
Logowanie:

Pływali o Puchar Akwenu

30 listopada odbyły się IX Szkolne Zawody Pływackie o Puchar CRKF AKWEN. W tegorocznej imprezie, wzięły udział Szkoły Podstawowe z Bolechowa, Czerwonaka, Koziegłów oraz Owińsk.

Na słupkach startowych stanęło ponad 80 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w 21 konkurencjach na dystansach 25. i 50. metrów. Zawody zakończyła sztafeta mieszana 4 x 25 metrów. Zwyciężyła reprezentacja SP Koziegłowy, drugie miejsce zajęła SP Czerwonak, a na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci SP Owińka.

Pierwszych trzech zawodników w swojej konkurencji, zostali udekorowani medalami oraz otrzymali dyplomy. Ponadto, najlepsze zawodniczki oraz zawodnicy w swojej kategorii wiekowej otrzymali wyróżnienia dodatkowe.

W klasyfikacji generalnej wygrali pływacy ze Szkoły Podstawowej w Koziegłowach, na drugim miejscu podium uplasowała się Szkoła Podstawowa z Czerwonaka, a trzecie miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Owińskach.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników i dziękujemy za liczny udział.

Tekst i zdjęcia: CRKF Akwen