Logowanie:
Logowanie:

Prawie 30 załóg wystartowało w III Rodzinnym Rajdzie Samochodowym

 

6 października odbył się III Rodzinny Rajd Samochodowy z Akwenem. Na starcie stawiło się blisko 30 załóg, które miały do pokonania ponad 30-kilometrową trasę, prowadzącą przez bardziej lub mniej znane zakątki gminy Czerwonak.

 

Uczestnicy musieli wykazać się dużą spostrzegawczością, sprawnością, wiedzą teoretyczną i praktyczną, aby bezbłędnie rozwiązać niełatwe zadania czekające na nich na trasie rajdu. Po drodze trzeba było m.in. rozwiązać zagadki geograficzne, wykonać działania matematyczne, odszukać tajemniczych napisów, znaleźć słynny pomnik przyrody oraz zaliczyć wymagającą próbę samochodową, Aby wykonać wszystkie zadania, trzeba było oczywiście prawidłowo czytać mapę i wytyczne, aby nie zabłądzić.

Wszystkie drużyny szczęśliwie dotarły do mety, która zlokalizowana była w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Tutaj czekał pożywny posiłek, nagrody i puchary dla najlepszych. Trzy najlepsze załogi, które zdobyły najmniejszą ilość punktów karnych na trasie zdobyły puchary III Rodzinnego Rajdu Samochodowego:

 

Wyniki

1 miejsce - załoga nr 8 (Marika i Michał)

2 miejsce - załoga nr 24 (Martyna i Marek)

3 miejsce - załoga nr 12 (Marta, Krzysztof i Julia)

 

 

 

 

 

 

 

Tekst i zdjęcia: CRKF Akwen

« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.