Logowanie:
Logowanie:

Teatralny prezent na Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku zaprosiła swoich czytelników do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na sztukę humorystyczno-komediową pt.: „Kandydatki na żonę” w wykonaniu grupy teatralnej „BAJ”, działającej przy Gminnej Bibliotece Publicznej i Centrum Kultury w Dopiewie i świętującej w tym roku swoje 10-lecie.
 
Grupa BAJ przeniosła publiczność do XIX wieku, gdzie wujostwo chcąc ożenić młodego Wiktora, przedstawia mu cztery przez siebie wybrane kandydatki – trzy młode dziewczyny, oraz starszą o 20 lat kuzynkę cioci. Młodzieniec ma wybrać jedną z nich. Niestety, od pięciu lat kocha się w innej pannie. Wiktor stosuje różne wybiegi, eby odsunąć plany żeniaczki, jednak ostatecznie przyparty do muru wybiera żonę...
 
Mając nadzieję na kolejne spotkania w innych, równie ciekawych odsłonach, dziękujemy grupie teatralnej „BAJ” za uraczenie nas dużą dawką humoru.
Tekst i zdjęcia: Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku
Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.