Logowanie:
Logowanie:

Turniej Seniorów APBO o Puchar Wójta Gminy Czerwonak

26 lutego w hali sportowej przy szkole w Owińskach odbył się Turniej Seniorów o Puchar Wójta Gminy Czerwonak. Wytypowano aż trzy drużyny, które rozpoczęły przygotowania do rundy rewanżowej. W turnieju oprócz Błękitnych udział wzięli: MKS Przemysław Poznań Oldboys, LKS Kicin oraz Alter Tarnowo Podgórne. Każdy zespół zagrał pięć 15-minutowych spotkań, na podstawie, których ustalono ostateczną klasyfikację:

 

1. APBO Yellow

2. APBO Blue

3. Alter

4. APBO White

5. MKS Przemysław

6. LKS Kicin

 

Wyróżnienia przyznano również zawodnikom indywidualnym:

- Król strzelców - Miedziński Bartosz (APBO Yellow)

- MVP turnieju - Murawski Mateusz (Alter)

- najlepszy bramkarz: Knychała Kamil (APBO Yellow)

 

Podczas całego turnieju można było zaobserwować bardzo dużo ciekawych akcji, wiele strzelonych bramek i zaciętych pojedynków. Zawodnicy zaprezentowali wysokie umiejętności indywidualne. Na stanowisku opieki medycznej czuwał niezastąpiony Andrzej Gryka - żaden z zawodników nie uległ kontuzji. Gry w duchu fairplay oraz wysokiej kultury na parkiecie pilnował sędzia z ramienia WZPN Jakub Paszke. Tym samym Seniorzy Akademii zakończyli okres turniejów halowych i już od przyszłego weekendu rozpoczynają serię gier kontrolnych, które będą odbywały się na boisku przy ul. Armii Poznań w Poznaniu. 2 lutego zmierzymy się z Pogromem Luboń.

 

Patronat nad turniejem objął Wójt gminy Czerwonak Marcin Wojtkowiak a całą imprezę wsparł Urząd Gminy Czerwonak. 

 

Wiktor Weber

Trener Akademii Piłkarskiej "Błękitni" Owińska

« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.