Logowanie:
Logowanie:

Wilczym Tropem

W niedzielę 26 lutego 2017r. na terenie zbiorników pożwirowych w Owińskach po raz drugi w naszej gminie odbył się bieg Tropem Wilczym, mający na celu uczczenie pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Organizatorem biegu jest Fundacja Wolność i Demokracja, która zorganizowała tą imprezę już po raz piąty.
 
Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej „AKWEN” w Czerwonaku wraz z współorganizatorami biegu, m.in. Gminą Czerwonak przygotowało wiele atrakcji, zarówno dla uczestników jak i kibiców biegu. Grochówka z kuchni polowej, kawa inka parzona na ogniu,  konkursy, strzelanie do tarczy z paintballa, malowanie twarzy – kamuflaż wojskowy. Dodatkową atrakcją były race w barwach narodowych puszczane przez członków Fan Clubu Lecha. Oprawę militarną zapewniła grupa proobronna Reduta. Nad bezpieczeństwem całej imprezy czuwali strażacy z OSP Pronmice.
 
Trasę o symbolicznej długości 1963 m pokonało 31 zawodników. Dla wszystkich na mecie czekały medale oraz ciepły posiłek.
Zwycięzcami biegu byli: wśród Panów I miejsce Radosław Pawlak z czasem 06:55, miejsce II Łukasz Demczur 06:57 i  miejsce III Dariusz Janas 07:01, natomiast wśród Pań I miejsce zajęła Pani Katarzyna Kołaczkowska-Szcześniak z czasem 07:50, miejsce II Karolina Skubel 08:24, miejsce III Katarzyna Budziszewska 08:33.
 
Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej „AKWEN” w Czerwonaku serdecznie gratuluje i dziękuje wszystkim uczestnikom oraz kibicom biegu.
Serdeczne podziękowania kierujemy do harcerzy ZHP Hufca Czerwonak, członków Fan Clubu Lecha Poznań z Owińsk oraz strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej z Promnic.
 
Tekst: CRKF „AKWEN”
Zdjęcia: Barbara Wicher (Proszę nie kopiować bez pozwolenia. Zdjęcia są objęte prawami autorskimi)
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.