Logowanie:
Logowanie:

Grupy Pokoleń „Bez Sali” rozlosowane

W budynku Urzędu Gminy Czerwonak odbyło się losowanie grup turnieju siatkarskiego Pokoleń „Bez Sali”, który w sobotę odbędzie się na sali sportowej w Owińskach.

 

W zawodach udział weźmie 10 zespołów, które zostały podzielone na dwie 5-drużynowe grupy. W grupach rywalizacja będzie się toczyć systemem każdy z każdym.

 

Każde spotkanie grupowe będzie trwało dwa sety (każdy do 15 punktów). Za każdego wygranego seta drużyna otrzyma jeden punkt. W przypadku równej ilości punktów o kolejności zadecyduje bilans bezpośredniego starcia. Jeśli ono również zakończyło się remisem, to decydujące będą tzw. „małe punkty”.

 

Mecze grupowe będą rozgrywane równolegle na dwóch boiskach. Zwycięzcy każdej z grup awansują do Wielkiego Finału. W nim rywalizacja będzie się już toczyć na głównym boisku i do dwóch wygranych setów.

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy w sobotę do Owińsk. Nie zabraknie również atrakcji na zewnątrz. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.