Logowanie:
Logowanie:

Wracamy do dobrych praktyk! Po długiej przerwie ponownie uruchomiony został serwis umożliwiający zgłaszanie problemów i usterek zaobserwowanych w najbliższym otoczeniu gminy Czerwonak.

 

Liczymy, że mieszkańcom zależy na jakości przestrzeni, w której żyjemy i działamy. Jeżeli widzimy coś, co wpływa negatywnie na nasze otoczenie, wymaga uwagi czy naprawy, nie powinniśmy przechodzić koło tego obojętnie, licząc że „samo się zrobi”. Pierwszym krokiem w naszym zaangażowaniu może być zgłoszenie takiego problemu – poinformowanie o nim odpowiedzialnych służb czy instytucji, ale także innych użytkowników tej przestrzeni, np. innych mieszkańców naszej miejscowości, osiedla, ulicy. Właśnie to umożliwia serwis, który ponownie działa w naszej gminie. Warto przypomnieć, że projekt nominowany był do nagród: Super Samorząd 2012 i Nagrody Obywatelskiej Prezydenta RP.

 

Dziura w chodniku? Niedziałające oświetlenie uliczne? Śmieci porzucone w lesie? Reaguj! Teraz szybko i skutecznie - wystarczy, że skorzystasz z serwisu Naprawmy to!

 

 

Mieszkańców zainteresowanych naprawą naszej gminy zapraszamy na stronę: https://naprawmyto.pl/czerwonak

 

Baner projektu na stałe zamieszczony został na gminnej stronie internetowej w środkowej kolumnie u dołu.

Zarządzenie Wójta - sprawdź

 

« poprzedni
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.