Logowanie:
Logowanie:

Bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców Gminy Czerwonak

Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu, na podstawie porozumień zawartych z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego przeprowadzi bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców Gminy Czerwonak.

 

Realizowane przez OPEN programy:

  • profilaktyka i wczesne wykrywanie nowotworów złośliwych dolnego odcinka przewodu pokarmowego (badanie na krew utajoną w kale dla kobiet i mężczyzn od 68 r.ż.)
  • profilaktyka i wczesne wykrywanie chorób układu moczowo – płciowego mężczyzn (badanie krwi na PSA dla mężczyzn od 50 r.ż.)

 

Spotkanie edukacyjne odbędzie się 21.11.2018 r. o godz. 12:45 Hala Sportowa (Sala sesyjna) w Czerwonaku ul. Leśna 6. Podczas spotkania zainteresowanym uczestnikom zostaną rozdane specjalne probówki do samodzielnego przygotowania materiału do badania na krew utajoną w kale. Badania krwi  oraz odbiór kałówek w dn. 28.11.2018 r. godz. 9:00 - 13:00 Centrum Medyczne „Pro Familia” w Koziegłowach os. Leśne 7f.

 

Zapisy na badania prowadzi: ZLR „Pro Familia” w Czerwonaku tel. 61 8120-400.

 

Informacje dodatkowe:

  • na wszystkie badania należy zabrać ze sobą dokument tożsamości
  • wyniki nieprawidłowe zostaną wysłane pocztą na wskazany przez uczestnika adres
Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.