Logowanie:
Logowanie:

Bezpłatne szczepienia przeciwko HPV

Informujemy o możliwości skorzystania z będących elementem profilaktyki raka szyjki macicy, bezpłatnych szczepień przeciwko zakażeniom wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV), które zostaną sfinansowane ze środków budżetu powiatu poznańskiego.
 
Szczepienia obejmą dziewczęta z rocznika 2003 oraz urodzone w 2002 roku, które nie skorzystały ze szczepień przeciwko HPV w 2016 roku i nie były wcześniej zaszczepione żadną dawką szczepionki, zameldowane w gminach powiatu poznańskiego.
Liczba szczepionek jest ograniczona.
 
Realizatorem programu jest Specjalistyczna Przychodnia Lekarska EDICTUM sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Mickiewicza 31 (tel. 61 847 04 54, 61 843 91 49, www.edictum.pl).
 
Spotkanie edukacyjno-informacyjne dla zainteresowanych mieszkańców gminy Czerwonak odbędzie się 25 kwietnia 2017 r. (wtorek) o godz. 17.45 w Hali Sportowej (sala sesyjna) w Czerwonaku, przy ul. Leśnej 6
Szczepionki podawane będą w serii trzech dawek, w odstępach czasowych zaleconych przez producenta leku.
 
Szczepienia będą wykonywane w Gimnazjum w Koziegłowach. Podanie pierwszej dawki szczepionki zaplanowane jest na 27 kwietnia 2017 w godz. 11.15-13.00. Podanie kolejnych dawek wyznaczono na: 1 czerwca oraz 14 września br.
 
Poniżej publikujemy dokumenty (w wersji PDF), z którymi powinni się zapoznać rodzice/opiekunowie dziecka, które ma być poddane szczepieniu przeciwko HPV. Prosimy, aby osoby zainteresowane szczepieniem swojego dziecka zapoznały się z nimi oraz – w razie potrzeby – wypełniły. 
 
Marlena Łochyńska
GOPS Czerwonak
 
 
 
 
 
 
Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.