Logowanie:
Logowanie:

9-dołkowe pole golfowe Oskoma Trzaskowo Golf

OSKOMA TRZASKOWO GOLF leży w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, zaledwie 10 km od centrum Poznania. Dziewięcio dołkowe pole golfowe zostało wkomponowane w naturalne otoczenie dworku, tworząc piękny klasyczny krajobraz. Nie ma tu zbyt wielu przeszkód wodnych, lecz liczne drzewa i znajdujące się pomiędzy nimi greeny i bunkry wymagają od gracza dobrej strategii i celnych uderzeń.


OSKOMA TRZASKOWO GOLF to również uznany przez wielu golfistów za jeden z najlepszych i najładniejszych w Polsce Driving Range. Podzielony został na strzelnicę z 12 stanowiskami z czego część jest zadaszona oraz strefę treningową konieczną dla poprawiania uderzeń tzw. „krótkiej gry” (Pitching green, Chipping green, Putting green,Bunkry). Aby skorzystać z Driving Range nie trzeba posiadać własnego sprzętu golfowego ponieważ można go wypożyczyć (pojedynczy kij to cena 10 zł, cały komplet 30zł) przy okazji zaopatrując się w recepcji pola w żetony. Koszyk piłek (42 szt) to koszt 20 zł.

 

Jeżeli jest się aspirującym golfistą swoje początki można rozpocząć w OSKOMA TRZASKOWO GOLF pod okiem profesjonalnych trenerów posiadających uprawnienia PGA (Professional Golfer’s Association).
Nasi trenerzy pomogą zdobyć ZIELONĄ KARTĘ tzw. „ prawo jazdy” golfisty. Jest to dokument poświadczający zdobyte umiejętności golfowe a tym samym uprawniającym do gry na polach golfowych w całej Polsce i udziału w turniejach dla amatorów.
Egzamin na ZIELONĄ KARTĘ składa się z dwóch części: teoretycznej, która zawiera pytania dotyczące etykiety, bezpieczeństwa, gry na polu golfowym i definicje, oraz części praktycznej.

 

Pole golfowe posiada również sklep golfowy PRO SHOP.

 

W odnowionym dworku z początku XX wieku znajduje się Kawiarnia OSKOMA z autorską kuchnią Adama Adamczaka, w której serwowane są śniadania, obiady oraz desery. Szef kuchni oraz właściciel restauracji Oskoma Adam Adamczak Adam swoja prawdziwą przygodę z gotowaniem rozpoczął w 2012 roku, gdy podjął pracę w restauracji Concordia Taste w Poznaniu. Został zatrudniony na stanowisku kucharza, ale jego pracowitość i pasja do gotowania sprawiły, że po niespełna roku został zastępcą szefa kuchni, a po dwóch latach objął stanowisko Szefa Kuchni Concordia Taste. Adam Adamczak jest zdobywcom wielu prestiżowych nagród: I miejsce w Magazynie kulinarnym „Kuchnia” jako Kucharz odkrycie roku 2012. Wyróżniony w Przewodniku Gault & Millau Tour jako „Młody Talent” 2015.
Finalista czwartej edycji programu Top Chef. Zdobywca tytuł „SZEFA JUTRA” Gault & Millau Tour 2017 Regionu Wielkopolska, Ziemia Lubuska i Dolny Śląsk. Nominowany do tytułu The Best Chef Award 2017 (jako jedyny reprezentant Poznania, jako jeden z sześciu Polaków, obecny na liście TOP300 Szefów Kuchni z całego świata). Obecnie członek Narodowej Reprezentacji Polski Kucharzy na Kulinarny Puchar Świata Luksemburg 2018. Od 2015 roku szef kuchni i właściciel restauracji Oskoma w Poznaniu, w której serwuje swoje autorskie menu. W polskiej edycji prestiżowego francuskiego przewodnika kulinarnego Gault & Millau 2019, restauracja Oskoma zdobyła trzy czapki. Dania serwowane w restauracji to połączenie tradycyjnej kuchni polskiej i międzynarodowej. Adam Adamczak w swoim autorskim menu kładzie nacisk na prostotę, elegancję, sezonowe produkty oraz regionalne składniki. Połączenie tradycji z nowoczesnymi technikami gotowania pozwalają na stworzenie dań, które zaskakują formą podania, smakiem i aromatem. Dla Adama, największym i najlepszym źródłem inspiracji i pomysłów jest natura. Jest ona również pierwszym i podstawowym elementem do tworzenia jego dań. Natura - zachwyca , daje piękno, pozwala na odczucie wzruszenia i fascynacji. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 – 20:00.

 

Informacja o polu golfowym:
- 9 dołków
- Par 27
- Długość 1664 m

 


OSKOMA TRZASKOWO GOLF
Trzaskowo 4
62 – 005 Trzaskowo
tel: 61 646 90 61
kom. 662 352 198

« poprzedni
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.