Logowanie:
Logowanie:

Bezpłatne badanie słuchu w Koziegłowach

Zachęcamy osoby, które dostrzegają jakieś problemy ze słuchem do skorzystania z bezpłatnego badania słuchu. Badania odbędą się w słuchobusie przy pływalni w Koziegłowach, ul. Piłsudskiego 3, w czwartek 19 listopada 2020 roku w godzinach 10:00-15:00.

 

Bezpłatne badanie jest adresowane do osób po 40 roku życia, które mają problem z prawidłowym słyszeniem. Na badanie nie są prowadzone zapisy, należy przyjść bezpośrednio na miejsce. Aby wziąć udział w badaniu, nie jest potrzebny żaden dokument.

Badanie słuchu – audiometria tonalna – jest bezbolesne i nieinwazyjne trwa ok. 10-15 minut. Pacjent zakłada słuchawki i kolejno do każdego z uszu (nie do obu jednocześnie) są wysyłane dźwięki o różnym natężeniu. Zadaniem pacjenta jest naciskanie przycisku w momencie, gdy usłyszy dźwięk. Badanie pozwala na wstępne określenie charakteru i głębokości niedosłuchu. Wynik badania audiometrii tonalnej jest podstawą do ewentualnej dalszej diagnostyki w gabinecie SŁUCHMED.

 

 

Wydział Promocji Zdrowia

 

 

  

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.