Logowanie:
Logowanie:

Kolejny etap prac przy budowie skateparku w Koziegłowach

Budowa skateparku dobiega końca. Wykonano betonową nieckę skateparku wraz z żelbetowymi urządzeniami i przeszkodami, uzupełnionymi o elementy stalowe dla ułatwienia wykonywania ewolucji. Obiekt ma być przystosowany dla użytkowników na deskorolkach, rolkach, hulajnogach oraz BMX-ach. Wykonano także oświetlenie obiektu oraz zamontowano monitoring. Do wykonania pozostały "płaskie" elementy betonowe i ścieżka żelbetowa. W sierpniu zostaną ukończone prace budowlane, natomiast dopuszczenie obiektu do użytkowania oraz otwarcie skateparku dla pierwszych użytkowników przewidziano na drugą połowę września. Ze względu na rozmiar pozostałych do wykonania elementów oraz technologię wykonania w dniach między 05.08.-09.08.2019 planowane jest betonowanie obiektu również w godzinach nocnych. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
 
Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach konkursu Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w wysokości 63,63% kosztów kwalifikowanych całości inwestycji, dofinansowanie ze środków  EFFROW 381.633,00 zł.
 
 
Wydział Inwestycji
Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.