Logowanie:
Logowanie:

Mikołaje na trasach gminny Czerwonak!

 

Ho, ho, ho! Już od godziny 4.00 kierowcy w autobusach komunikacji gminnej rozdają cukierki! Akcja Mikołaj zaczęła się w nocy, gdy w dyspozytorni firmy Transkom pojawił się Św. Mikołaj, pozostawiając kilogramy cukierków.

 

Przez cały dzień na trasach komunikujących gminę Czerwonak z ościennymi gminami, będzie można spotkać Św. Mikołaja. Kupujący bilety i grzeczne dzieci mogą liczyć na słodki poczęstunek, który z pewnością niejednemu poprawi humor. - W tym wyjątkowym dniu, Mikołaj Kierowca  pyta pasażerów czy byli grzeczni? Działania te maja na celu zmniejszenie dystansu między pasażerami, a kierowcami. Już teraz dochodzą do nas głosy, że akcja Mikołaj przypadła pasażerom do gustu – komentuje Prezes firmy Transkom, Paweł Geisler.- Z pewnością powtórzymy ją w kolejnych latach. Wierzymy, że małe gesty i pozytywne podejście naszych kierowców sprawią miłą niespodziankę pasażerom naszej gminy – dodał Prezes.

 

 

 

 

 

 

Tekst i zdjęcia: Transkom

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.