Logowanie:
Logowanie:

Rozstrzygnięcie konkursu: "Sprzątaj z nami sołtysami. Wyzwanie!"

Przez cały kwiecień na terenie gminy Czerwonak trwała wielka akcja sprzątania świata, w której udział wzięły sołectwa, szkoły, pracownicy Urzędu Gminy a także niektóre przedsiębiorstwa z terenu gminy.

Dodatkową formę zabawy i rywalizacji dla sołectw zaproponował Urząd Gminy, organizując konkurs: "Sprzątaj z nami sołtysami. Wyzwanie!". W konkursie udział wzięły sołectwa: Bolechówko, Koziegłowy, Miękowo i Promnice oraz Osiedle Przylesie w Czerwonaku.

Konkurs polegał na przeprowadzeniu zbiórki śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania z terenu sołectwa/osiedla i przesłaniu zdjęć przed zbiórką śmieci i po jej zbiórce oraz fotografii przedstawiającej łączną ilość zebranych worków.

 

Komisja konkursowa zadecydowała o równorzędnym nagrodzeniu wszystkich sołectw biorących udział w konkursie. Każde sołectwo/osiedle, które wzięło udział w konkursie otrzyma:

- 10 roślin antysmogowych - skrzydłokwiatów ufundowanych przez Centrum Ogrodnicze Weber w Kicinie oraz

- drewnianą budkę lęgową ufundowaną przez Gminę Czerwonak.

Dodatkowo wśród uczestników rozlosowano nagrodę specjalną - duży zestaw artykułów gospodarstwa domowego przeznaczonych do utrzymywania czystości ufundowany przez firmę York.

Nagrodę specjalną otrzyma sołectwo Koziegłowy.

 

 

Sołtysów/Przewodniczących Zarządów Osiedla zapraszamy po odbiór nagród w terminie od 9 do 17 maja do siedziby Urzędu Gminy w Czerwonaku, do pokoju nr 10 na parterze.

 

 

Serdecznie gratulujemy.

 

 

Wydział Dialogu Społecznego

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.