Logowanie:
Logowanie:

Terminarz zebrań sołeckich i osiedlowych, sierpień-wrzesień 2020

 

Od 6 sierpnia 2020 r. rozpoczynają się zebrania z mieszkańcami w poszczególnych sołectwach i osiedlach, na których mieszkańcy zdecydują o podziale sołeckich środków budżetowych na 2021 r. oraz złożą wnioski do budżetu Gminy Czerwonak na 2021 r.

Zebranie w sołectwie Kliny będzie jednocześnie zebraniem wyborczym w związku ze złożeniem rezygnacji z pełnienia funkcji Sołtysa oraz funkcji członka Rady Sołeckiej Sołectwa Kliny. W związku z powyższym Wójt Gminy Czerwonak zwołuje Zebranie Wiejskie, w celu przeprowadzenia wyborów uzupełniających Sołtysa i członków Rady Sołeckiej w Sołectwie Kliny, w dniu 1 września 2020 r. o godz. 19.00 w Szkole Podstawowej im. Augusta Cieszkowskiego w Kicinie, ul. Gwarna 1.

 

 

Lp.

Termin zebrania

Dzień tygodnia

Sołectwo/Osiedle

Sołtys/Przewodniczący Zarządu Osiedla

Godzina

Miejsce zebrania

Adres

1.

06.08.2020

czwartek

Bolechówko

Jerzy Wolniewicz

18:30

amfiteatr
przy Klubie Kogucik

ul. Lipowa 1

62-005 Potasze

2.

11.08.2020

wtorek

Czerwonak II

Tadeusz Wojciechowski

18:00

sala gimnastyczna
w Szkole Podstawowej

ul. Rolna 8

62-004 Czerwonak

3.

12.08.2020

środa

Osiedle Przylesie

Wojciech Skrzekut

19:00

wiata piknikowa
za krzyżem

os. Przylesie

62-004 Czerwonak

4.

18.08.2020

wtorek

Bolechowo-Osiedle

Beata Gryska

18:00

Szkoła Podstawowa

ul. Wojska Polskiego 6

62-005 Bolechowo

5.

25.08.2020

wtorek

Promnice

Edyta Godawa

18:30

Szkoła Podstawowa

ul. Wojska Polskiego 6

62-005 Bolechowo

6.

26.08.2020

środa

Owińska

Jan Ratajczak

18:00

Szkoła Podstawowa

ul. Poprzeczna 10

62-005 Owińska

7.

27.08.2020

czwartek

Czerwonak I

Violetta Gancarz

18:00

hala sportowa
CRKF Akwen

ul. Leśna 6

62-004 Czerwonak

8.

31.08.2020

poniedziałek

Bolechowo

Marek Smykowski

18:30

Szkoła Podstawowa

ul. Wojska Polskiego 6

62-005 Bolechowo

9.

01.09.2020

zebranie wyborcze

wtorek

Kliny

Barbara Sokalska-Mocny

19:00

Szkoła Podstawowa

ul. Gwarna 1

62-004 Kicin

10.

02.09.2020

środa

Miękowo

Jolanta Poznańska

18:30

Szkoła Podstawowa

ul. Poprzeczna 10

62-005 Owińska

11.

03.09.2020

czwartek

Osiedle Leśne

Agnieszka Dudziak

19:00

Centrum Kultury
i Rekreacji

ul. Piłsudskiego 3

62-028 Koziegłowy

12.

08.09.2020

wtorek

Kicin

Helena Stachowiak

18:00

Szkoła Podstawowa

ul. Gwarna 1

62-004 Kicin

13.

09.09.2020

środa

Koziegłowy

Agnieszka Wierzbicka

18:30

Centrum Kultury
i Rekreacji

ul. Piłsudskiego 3

62-028 Koziegłowy

14.

10.09.2020

czwartek

Osiedle Karolin

Bogumiła Tycner

18:00

Centrum Kultury
i Rekreacji

ul. Piłsudskiego 3

62-028 Koziegłowy

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.