Logowanie:
Logowanie:
< Czerwiec 2019 >
PnWtŚrCzPtSoNd
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kategoria
Wydarzenia na miesiąc: Czerwiec 2019
 • niedziela, 02.06.2019
  Ogólnopolski Dzień Golfa w Trzaskowie

 • poniedziałek, 03.06.2019
  ZAKOŃCZENIE SEZONU DZIECIĘCYCH PRACOWNI ARTYSTYCZNYCH

  W poniedziałek 3 czerwcaw Gminnym Ośrodku Kultury Sokół w Czerwonaku o godzinie 18.00 zaprezentowane zostaną dziecięce grupy teatralne  i dziecięcy soliści pracownimuzycznej działające w Naszym Ośrodku.

   

  "Po drugiej stronie lustra, Alicja".

  Co się stało z Alicją, kiedy pobiegła za dziwacznym królikiem? Czy na pewno jest tylko jedna Alicja? A może życie jest dużo bardziej skomplikowane i zawiłe?

  Przedstawienie zrealizują dla Państwa uczestniczki warsztatów teatralnych odbywających się w Klubie Kogucik (Amelia i Ada Szajer oraz Gabriela Gilicka) pod okiem (i uchem) Natalii Gilickiej, przy współpracy pewnego dziwnego Kapelusznika.

   

  Grupa teatralna „Szalone Siódemki” prowadzona przez Dorotę Garczarek w składzie: Daria Kasperczak, Nina Kopczyńska, Lena Paprzycka, Emilka Mrówczyńska, Zuzia Mika, Ida Żak i Nicola Słowińska zaprasza na pokaz powarsztatowy „Zobaczyć wiersze Pana Jana”. Klasyka literatury dziecięcej- Jan Brzechwa i wiersze, które wszyscy dobrze znamy:   ”Samochwała”, ”Pytalski”, „Skarżypyta”. Czy nadal są aktualne? Jak można je pokazać na scenie? Czy nasza interpretacja, nasz pomysł na prezentację przypadnie widzom do gustu ? Mamy nadzieję, że tak i że publiczność będzie się tak samo dobrze bawić w czasie pokazu jak My w czasie jego tworzenia.

   

  Bezpłatne wejściówki do odbioru w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz w CKiR w Koziegłowach.Serdecznie zapraszamy.

 • wtorek, 04.06.2019
  Premiera spektaklu Skansenu Teatralnego „III Furie”

  We wtorek 4 czerwca  o godzinie 18.00 zapraszamy do  Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach  na premierę spektaklu Skansenu Teatralnego „III Furie” w opracowaniu literackim Magdy Fertacz oraz Małgorzaty Sikorskiej-Miszczuk na podstawie „Dzidzi” Sylwii Chutnik oraz na motywach „Egzekutora” Stefana Dąmbskiego.

  Spektakl podejmuje dialog z megalomanią, martyrologią, kultem bohaterów, próbuje uporać się z dziedzictwem historii oraz z mechanizmami manipulacji historią i współczesnością. Spektakl mimo swej delikatnej i prostej poetyki, zbudowanej dzięki muzyce skomponowanej przez Jakuba Woźniaka oraz prostej inscenizacji, porusza momentami brutalną prawdę, podawaną często mocnym, soczystym językiem.

   

  Występują: Ewa Jachczyk, Iza Jarczyk, Dorota Garczarek, Natalia Gilicka, Małgorzata Kościelniak, Ada Kozak, Dorota Marciniak, Małgorzata Wasilewska.

  Inscenizacja i reżyseria: Anna Rozmianiec

  muzyka: Jakub Woźniak

  Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych.

   

  Bezpłatne wejściówki do odbioru w CkiR w Koziegłowach oraz w GOK Sokół w Czerwonaku

 • wtorek, 04.06.2019
  Wykład i spotkanie dot. projektu pt. „Szkolnictwo podstawowe w Owinskach, 1818-1992”.

 • środa, 05.06.2019
  PREMIERA SPEKTAKLI TEATRU CYK I TEATRU ZWIERCIADŁO

  W środę 5 czerwca  o godzinie 18.00  zapraszamy do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowachna dwa bardzo różne w formie i treści spektakle w wykonaniu Teatru Cyk i Teatru Zwierciadło, w reżyserii Anny Rozmianiec.

   

  „Piekło-Niebo” (PREMIERA), czyli próba odpowiedzi na ważne pytania: Skąd się bierze zło? Dokąd idziemy po śmierci? Jak wygląda Bóg? Czy anioły mają brody? Te i wiele innych pytań wpisuje autorka Maria Wojtyszko we współczesny, odjechany moralitet „Piekło – Niebo”, który na scenę przenosi Teatr Cyk. Komediowa, momentami wręcz kabaretowa forma tekstu, pełna błyskotliwych dialogów, pozwala uciec przed patosem i z dystansem opowiedzieć o najtrudniejszych sprawach.

  Występują: Zuzanna Jakubowicz, Miriam Matysiak, Magdalena Przybylska, Adam Garczarek, Karol Loręcki, Artur Małecki

   

  „Zapis” w wykonaniu Teatru Zwierciadło to spektakl, który jest efektem improwizacji na papierze i z papierem. Punktem wyjściowym jest szkoła i cechy, z jakimi się w niej spotykamy, kształtujemy. Początkiem każdej improwizacji były rysunki, skojarzenia, następnie przeradzały się one w ruchowe wyobrażenia. Jesteśmy pustą kartką, na której cały czas trwa „zapis”.

  Występują:

  Barbara Bartkowiak, Julia Barańczak, Agata Józefczak, Zuzanna Kotus, Zuzanna Wyrwa, Agnieszka Marcinkowska, Martyna Stola, Kinga Kasperczak, Oliwia Przewoźniak, Iza Woziwodzka.

   

  Bezpłatne wejściówki do odbioru w CkiR w Koziegłowach oraz w GOK Sokół w Czerwonaku.

 • czwartek, 06.06.2019
  ZAKOŃCZENIE SEZONU PRACOWNI MUZYCZNEJ GOK SOKÓŁ

  W czwartek 6 czerwca o godz. 18:00 GOK Sokół zaprasza do CKiR w Koziegłowach na koncert zespołów i solistów Pracowni Muzycznej prowadzonej przez Remigiusza Wojciechowskiego.

   

  Wydarzenie to będzie podsumowaniem pracy w sezonie artystycznym 2018/2019. Wezmą w nim udział wokaliści z pracowni dziecięcej, młodzieżowej, pracowni wokalnej dla dorosłych oraz zespoły: instrumentalny Stonehenge oraz wokalne: Retro Café i Supermenki. Nie zabraknie mocnych gitarowych brzmień rockowej klasyki, akustycznych wersji starszych przebojów oraz nietuzinkowych piosenek z repertuaru dziecięcego, aż po najnowsze hity muzyki popularnej z repertuaru artystów młodego pokolenia. Będzie miejsce na wzruszenia, naładowanie akumulatorów pozytywną energią i chwilę refleksji, a także niespodzianki w postaci chwilami dość zaskakujących konfiguracji artystów i repertuaru.

   

  Bezpłatne wejściówki do odbioru w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz w CKiR w Koziegłowach.

 • piątek, 07.06.2019
  PREMIERA SPEKTAKLU TEATRU TAŃCA FLEKS STEP

  Ogień, Ziemia, Powietrze, Woda – żywioły, które współpracują ze sobą w harmonii. Żaden z nich nie ma przewagi nad pozostałymi; nie może ich kontrolować. Zasada jest prosta: żywioły muszą współistnieć w harmonii w celu utrzymania równowagi życia. Z drugiej strony nad żywiołami trudno zapanować, bo są nieprzewidywalne. Każdy człowiek zdradza pewne tendencje przynależności do danego żywiołu dlatego też i twórcy spektaklu przydzielili każdej tancerce inny. Osobowość każdej postaci kształtowana jest przez odmienne rodzaje energii panujące w naturze. Istnieją obok siebie, a czasami się łączą. Żyją w harmonii, ale też i konfrontują, spierają. A jaki żywioł odkryje w sobie widz?

   

  GOK Sokół zaprasza na premierę spektaklu Teatru Tańca Fleks Step Ogień, ziemia, powietrze, woda w choreografii Ewy Sobiak, która odbędzie się 7 maja o godzinie 18:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Bezpłatne wejściówki można odbierać w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz CKiR w Koziegłowach.

 • sobota, 08.06.2019
  Akcja poboru krwi w Koziegłowach

  Klub Honorowych Dawców Krwi w Czerwonaku i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu zapraszają na akcję poboru krwi, która odbędzie się:

   

  8 czerwca (sobota) w godzinach 9:00-14:00 wKoziegłowach na parkingu przy szkole podstawowej w Koziegłowach

 • sobota, 08.06.2019
  IMPREZA PLENEROWA Z OKAZJI DNI GMINY

  W sobotę 8 czerwca zapraszamy na imprezę plenerową na teren stanicy Akwen Marina w Czerwonaku. Zaczynamy od godziny 15.00. W programie Piknik Motocyklowy Jaromira Korty, konkursy, gry, zabawy, prezentacje oraz koncerty. Imprezie towarzyszyć będzie wiele warsztatów organizowanych przez instytucje gminne oraz stowarzyszenia. W ramach stoisk warsztatowych stworzymy włóczkowe ubranko na Koło Młyńskie stojące przy Ośrodku Kultury. Gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Chylińska, a jako support wystąpi Gabriel Fleszar z zespołem. Wcześniej wystąpią dobrze znane mieszkańcom Supermenki. W tym roku po raz pierwszy w ramach imprezy wydzielona zostanie Strefa Chilloutu, czyli miejsce w którym wystąpi Dj Gregory.

   

  PROGRAM

  15:00 start parady motocyklowej

  15:00 – 18:00 strefa pasji i chillout (pokazy i prezentacje, warsztaty, konkursy, gry i zabawy)

  18:00 uroczyste wręczenie nagród Gminy Czerwonak

  18:30 Koncert zespołu Supermenki

  19:30Koncert Gabriel Fleszar

  21:00 koncert Agnieszki Chylińskiej

   

  Szczegółowy program dostępny TUTAJ

 • sobota, 08.06.2019
  Dzień Zdrowia w gminie Czerwonak

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwonaku, Szkoła Podstawowa w Koziegłowach, Klub Honorowych Dawców Krwi w Czerwonaku ZAPRASZAJĄ na VIII DZIEŃ ZDROWIA w Gminie Czerwonak.

   

  Festyn odbędzie się w dniu 8 czerwca 2019 r. (sobota), w godz. 11:00-14:00, przy Szkole Podstawowej w Koziegłowach.

   

  W ramach festynu zdrowotnego przewidziano porady specjalistów i bezpłatne badania profilaktyczne m.in.:

  - badania cytologiczne,

  - badania densytometryczne (w kierunku osteoporozy),

  - badania znamion skórnych (w kierunku czerniaka złośliwego),

  - badania wzroku,

  - badania w zakresie podologii, diagnostyki stóp,

  - badania ciśnienia tętniczego krwi, poziomu cukru we krwi,

  - poziomu zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu,

  - badania słuchu,

  - stoisko fizykalnej terapii naczyniowej (poprawa mikrokrążenia, regeneracja organizmu),

  - porady dietetyczne.

   

  W trakcie trwania imprezy będzie można również honorowo oddać krew w autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.
   

  Imprezy i atrakcje towarzyszące (również z nagrodami):

  ·         program artystyczny przygotowany przez dzieci i dorosłych,

  ·         gry i zabawy dla dzieci, młodzieży, rodzin,

  ·         konkurencje sprawnościowe,

  ·         krzyżówki, zagadki i rebusy o tematyce zdrowotnej,

  ·         kolorowanki, konkursy plastyczne,

  ·         materiały edukacyjne z zakresu problematyki palenia tytoniu, chorób nowotworowych, uzależnień,

  ·         problematyka kleszczy, materiały o szczepieniach przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu,

   

   

                                                                                

   

   

 • sobota, 08.06.2019
  VIII DZIEŃ ZDROWIA – festyn w Koziegłowach

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwonaku, Szkoła Podstawowa w Koziegłowach, Klub Honorowych Dawców Krwi w Czerwonaku ZAPRASZAJĄ na VIII DZIEŃ ZDROWIA w Gminie Czerwonak.

   

  Festyn odbędzie się w dniu 8 czerwca 2019 r. (sobota), w godz. 11:00-14:00 przy Szkole Podstawowej w Koziegłowach.

   

  W ramach festynu zdrowotnego przewidziano porady specjalistów i bezpłatne badania profilaktyczne m.in.:

  - badania cytologiczne,

  - badania densytometryczne (w kierunku osteoporozy),

  - badania znamion skórnych (w kierunku czerniaka złośliwego),

  - badania wzroku,

  - badania w zakresie podologii, diagnostyki stóp,

  - badania ciśnienia tętniczego krwi, poziomu cukru we krwi,

  - poziomu zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu,

  - badania słuchu,

  - stoisko fizykalnej terapii naczyniowej (poprawa mikrokrążenia, regeneracja organizmu),

  - porady dietetyczne.

   

  W trakcie trwania imprezy będzie można również honorowo oddać krew w autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

  Imprezy i atrakcje towarzyszące (również z nagrodami):

  ·         program artystyczny przygotowany przez dzieci i dorosłych,

  ·         gry i zabawy dla dzieci, młodzieży, rodzin,

  ·         konkurencje sprawnościowe,

  ·         krzyżówki, zagadki i rebusy o tematyce zdrowotnej,

  ·         kolorowanki, konkursy plastyczne,

  ·         materiały edukacyjne z zakresu problematyki palenia tytoniu, chorób nowotworowych, uzależnień,

  ·         problematyka kleszczy, materiały o szczepieniach przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu.

   

   

   

   

                                                                                     Serdecznie zapraszamy!

 • niedziela, 09.06.2019
  XXIV WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW CZERWONAK 2019

  W niedzielę 9 czerwca 2019 r. o godz. 11:00 Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do  Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na finał Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2019, który w tym roku po raz pierwszy będzie odbywał się w ramach Dni Gminy Czerwonak. Przewodniczącym Jury tegorocznego konkursu finałowego będzie Gabriel Fleszar -polski muzyk, wokalistai autor tekstów, członek zespołu Candida. Oprócz występów finalistów - śpiewających przedszkolaków z całej Wielkopolski, dla najmłodszych mieszkańców naszej Gminy przygotowaliśmy wiele ciekawych zabaw  i warsztatów, do których zapraszamy od godziny 13:00 do 15:00.

   

  Warto wspomnieć że festiwal istnieje od 1995 roku i jest jedną z największych w Polsce tego typu imprezą adresowaną do przedszkolaków. W swoim zamierzeniu opiera się o utwory napisane z myślą o dzieciach – ich możliwościach wykonawczych,  zainteresowaniach i ich chęci do zabawy. Festiwalowi nie towarzyszy więc żadna promocja laureatów, nie kreujemy kariery wokalnej dzieci, ale rozdajemy nagrody i oczekujemy radości ze strony wszystkich uczestników, czy to śpiewających czy to rodziców i opiekunów, bądź zupełnie przypadkowej publiczności. Mamy za to nadzieję, że dla większości uczestników nie będzie to ostatnia przygoda z muzyką, a odkryty talent zostanie otoczony odpowiednią opieką.

   

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców z pociechami.

  Wstęp na imprezę jest wolny.

 • niedziela, 09.06.2019
  XXIV WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW CZERWONAK 2019

  W niedzielę 9 czerwca 2019 r. o godz. 11:00 Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do  Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na finał Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2019, który w tym roku po raz pierwszy będzie odbywał się w ramach Dni Gminy Czerwonak. Przewodniczącym Jury tegorocznego konkursu finałowego będzie Gabriel Fleszar -polski muzyk, wokalistai autor tekstów, członek zespołu Candida. Oprócz występów finalistów - śpiewających przedszkolaków z całej Wielkopolski, dla najmłodszych mieszkańców naszej Gminy przygotowaliśmy wiele ciekawych zabaw  i warsztatów, do których zapraszamy od godziny 13:00 do 15:00.

   

  Warto wspomnieć że festiwal istnieje od 1995 roku i jest jedną z największych w Polsce tego typu imprezą adresowaną do przedszkolaków. W swoim zamierzeniu opiera się o utwory napisane z myślą o dzieciach – ich możliwościach wykonawczych,  zainteresowaniach i ich chęci do zabawy. Festiwalowi nie towarzyszy więc żadna promocja laureatów, nie kreujemy kariery wokalnej dzieci, ale rozdajemy nagrody i oczekujemy radości ze strony wszystkich uczestników, czy to śpiewających czy to rodziców i opiekunów, bądź zupełnie przypadkowej publiczności. Mamy za to nadzieję, że dla większości uczestników nie będzie to ostatnia przygoda z muzyką, a odkryty talent zostanie otoczony odpowiednią opieką.

   

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców z pociechami.

  Wstęp na imprezę jest wolny.

 • niedziela, 09.06.2019
  ZAKOŃCZENIE SEZONU PRACOWNI PLASTYCZNYCH I POKAZ TEATRALNY

  W niedzielę 9 czerwca o godzinie 16:00 zapraszamy na wernisaż wystawy prezentującej pracownie plastyczne naszego Ośrodka, a o godzinie 17:00 na spektakl „Nosorożec” wg Eugena Ionesco, przygotowany w ramach  projektu Czerwonackie Papierowe Lato przez integracyjną grupę teatralną w Zakładzie Opiekuńczo -Leczniczym w Owińskach. Reżyserem spektaklu jest pani Maria Ledemann, która zaraziła uczestników swoją pasją do teatru. Spektakl przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych. Bezpłatne wejściówki do odbioru w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz w CKiR w Koziegłowach.

 • poniedziałek, 10.06.2019
  Festyn "Rodzina na pierwszym miejscu"

  GOPS Czerwonak wraz z Partnerami zaprasza na Festym Rodzinny "Rodzina na pierwszym miejscu.

  Przewidziano wiele atrakcj, m.in.

  - zabawy z klaunem

  - pokazy służb mundurowych

  - smaczna przekąska

   

  Festyn odbędzie się na AKWEN Marinie w Czerwonaku, 10 czerwca w godzinach 16:00 - 19:00.

 • środa, 12.06.2019
  Znakowanie rowerów w ramach programu "Poznański rower-bezpieczny rower"
  Poniżej podajemy terminy akcji znakowania rowerów, które odbędą się na terenie Komisariatu Policji w Czerwonaku (ul. Leśna 3).
   
  Jednoślad zostanie oznakowany poprzez przypisanie mu indywidualnego numeru. Na ramę pojazdu zosta-nie naklejona nalepka potwierdzająca umieszczenie go w Policyjnym Rejestrze Oznakowanych Rowerów.
  Do programu mogą przystąpić wyłącznie osoby pełnoletnie mieszkające na terenie Poznania i Powiatu Po-znańskiego. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. 
  Program prewencyjny w ramach którego przeprowadzane są akcje znakowania jednośladów realizowany jest przez cały rok; poniżej przedstawiamy kolejne terminy, w których będzie można oznakować swój rower.
   
   
  12.06.2019 godz. 15:00-18:00 
  19.06.2019 godz. 10:00-13:00 
  26.06.2019 godz. 15:00-18:00
 • piątek, 14.06.2019
  18. Otwarty Maraton Kajakowy Warta Challenge 2019

 • piątek, 14.06.2019
  Konferencja SENIOR WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwonaku zaprasza na konferencję „SENIOR WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE” 14 czerwca 2019 r. (piątek) godz. 10:00 – 13:30, Hala sportowa (sala sesyjna) w Czerwonaku, ul. Leśna 6.

   

   Konferencja_program.pdf

 • sobota, 15.06.2019
  3 x R Rodzinny Rajd Rowerowy

 • sobota, 15.06.2019

  Tego roku do cudownego świata orientu przeniesiemy się po raz pierwszy na sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.
  Wspólnie przywitamy lato i każdy z mniej lub bardziej zORIENTowanych widzów dzięki magii tańca brzucha będzie mógł poczuć się jak w egzotycznym kraju.


  A co Nas czeka? Pokazy solistów i grup, różne odmiany tańca orientalnego - w tym bellysamby - piękne stroje i mnóstwo świetnej zabawy w rytmie arabskiej muzyki i nie tylko!
  Nie zabraknie mniej orientalnych przerywników oraz konkursów również dla najmłodszych widzów.


  WSTĘP WOLNY!!

  Serdecznie zapraszamy!

   

    

   

   

   

   

  Agnieszka Dudziak
  Radna Rady Gminy Czerwonak
  Przewodnicząca Zarządu
  Osiedla Leśnego w Koziegłowach
  tel.: 535111004
 • niedziela, 16.06.2019
  XXVII Rodzinny Rajd Samochodowy Firmy Szpot

 • wtorek, 18.06.2019
  Wystawa "Las" w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo - Leśnej Dziewicza Góra

 • środa, 19.06.2019
  Znakowanie rowerów w ramach programu "Poznański rower-bezpieczny rower"
   
  Poniżej podajemy terminy akcji znakowania rowerów, które odbędą się na terenie Komisariatu Policji w Czerwonaku (ul. Leśna 3).
   
  Jednoślad zostanie oznakowany poprzez przypisanie mu indywidualnego numeru. Na ramę pojazdu zosta-nie naklejona nalepka potwierdzająca umieszczenie go w Policyjnym Rejestrze Oznakowanych Rowerów.
  Do programu mogą przystąpić wyłącznie osoby pełnoletnie mieszkające na terenie Poznania i Powiatu Po-znańskiego. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. 
  Program prewencyjny w ramach którego przeprowadzane są akcje znakowania jednośladów realizowany jest przez cały rok; poniżej przedstawiamy kolejne terminy, w których będzie można oznakować swój rower.
   
   
  19.06.2019 godz. 10:00-13:00 
  26.06.2019 godz. 15:00-18:00
 • środa, 26.06.2019
  Znakowanie rowerów w ramach programu "Poznański rower-bezpieczny rower"
   
   
  Zapraszamy na akcję znakowania rowerów, która odbędą się 26.06.2019 godz. 15:00-18:00 na terenie Komisariatu Policji w Czerwonaku (ul. Leśna 3).
   
  Jednoślad zostanie oznakowany poprzez przypisanie mu indywidualnego numeru. Na ramę pojazdu zosta-nie naklejona nalepka potwierdzająca umieszczenie go w Policyjnym Rejestrze Oznakowanych Rowerów.
  Do programu mogą przystąpić wyłącznie osoby pełnoletnie mieszkające na terenie Poznania i Powiatu Po-znańskiego. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. 
  Program prewencyjny w ramach którego przeprowadzane są akcje znakowania jednośladów realizowany jest przez cały rok; poniżej przedstawiamy kolejne terminy, w których będzie można oznakować swój rower.
   
 • piątek, 28.06.2019
  NOC CIEMna

 • niedziela, 30.06.2019
  X Cross Dziewicza Góra

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.