Logowanie:
Logowanie:
< Kwiecień 2020 >
PnWtŚrCzPtSoNd
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Kategoria
Wydarzenia na miesiąc: Kwiecień 2020
 • sobota, 04.04.2020
  ODWOŁANE: Sprzątanie Świata w Sołectwie Miękowo

  Sołectwo Miękowo zaprasza na akcję Sprzątanie Świata. Zbiórka 4 kwietnia o godz. 10:00 przy boisku na ul. Ogrodowej. Sołectwo zapewnia worki i rękawice. Na koniec przewidziane jest ognisko z kiełbaskami, dyplom dla dzieci biorących udział w sprzątaniu oraz słodki  upominek. 

   

   

  Zaprasza Sołtys i Rada Sołecka
 • sobota, 04.04.2020
  ODWOŁANE: Sprzątanie świata w Bolechówku i Potaszach

  Zapraszamy 4 kwietnia o godzinie 9:00, spotykając się się w trzech miejscach, jak komu wygodnie.

   

  Pierwsza grupa spotyka się na skrzyżowaniu ulicy Krętej i Lipowej w Bolechówku, druga przy klubie Kogucik, a trzecia na skrzyżowaniu ulicy Lipowej i Gruszowej na Potaszach.

   

  Na zakończenie spotykamy się przy Koguciku na poczęstunku i wymianie wrażeń.
   
   
  Sołtys Jerzy Wolniewicz
 • sobota, 04.04.2020
  ODWOŁANE: VII WIELKANOCNY TARG WIEJSKI

   

  Gminny Ośrodek Kultury Sokół serdecznie zaprasza na kolejny Wielkanocny Targ Wiejski, który odbędzie się w dniu 4 kwietnia  w godzinach od 10:00 do 14:00 przed oraz w budynku Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

   

  Wielkanocny Targ Wiejski  to przede wszystkim miejsce  gdzie będzie  można zakupić produkty tradycyjne, lokalne oraz szeroki wachlarz rękodzieła.

  Sery, wędliny, miody – te rzeczy na pewno powinny zagościć na wielkanocnych stołach, a ręcznie wykonane przez artystów przedmioty będą się mogły stać wyjątkowym upominkiem.

  W tym roku w ramach Targu poza stoiskami z rękodziełem oraz lokalnymi specjałami zaplanowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji.

   

  O godzinie 12.00 zaprezentowany zostanie  dla najmłodszych spektakl- „Owieczka Bella” Teatru Gili Gili. Po spektaklu zaprosimy wszystkie dzieci na warsztaty ozdabiania ekologicznej pisanki, a także  Świąteczne łowy z niespodzianką ( gra terenowa). Do współpracy zaprosiliśmy także Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej Gminy, które zaprezentują tradycje związane ze świętami Wielkiej Nocy oraz przygotują tradycyjne produkty kojarzone z tym właśnie świętem. Klub Kobiet Aktywnych natomiast kontynuować będzie akcję Serce dla Serca, czyli szycie serc dla kobiet po mastektomii.

   

  Serdecznie zapraszamy.

 • sobota, 04.04.2020
  ODWOŁANE: SPEKTAKL DLA DZIECI „OWIECZKA BELLA”

   

  GOK Sokół zaprasza  4 kwietnia  o godzinie 12.00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na spektakl dla dzieci „Owieczka Bella” Teatru Gili Gili.

   

  Daleko, daleko, za górami, za lasami, za rwącymi potokami, na zielonej łące pasła się owca. Właściwie owieczka. Była tak mała, że można ją było pomylić z ciasteczkiem, a nazywała się Bella. Wiodła ze swoim pasterzem spokojne życie, jednak ciągle marzyła o tym by być duża. Buntując się przed goleniem, uciekła z domu, poszukując recepty na szczęście. Lecz, czy zawsze nasze marzenia są dla nas dobre?

  Duża owca daje mnóstwo runa, nie boi się lisa, ale potrafi wyrządzić też wiele szkód.

  Niezwykle ciepła i mądra opowieść o malutkiej owieczce, która działa wbrew naturze i na siłę chce być duża. Chodząc w nie swojej skórze prędko przekonuje się, że nie warto niczego zmieniać tylko być po prostu sobą, takim w sam raz, a na wszystko inne przyjdzie czas!

   

  Czas trwania: 45 minut. Wiek: od 3+

  Bilety w cenie 15 zł dziecko, 15 zł opiekun można zakupić w siedzibie GOK Sokół, w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na platformie bilety24.pl

   

 • poniedziałek, 13.04.2020
  ODWOŁANE: Spływ kajakowy "4 pory roku w kajaku" - Wiosna - Wielkanoc

 • sobota, 18.04.2020
  ODWOŁANE: KONCERT ZESPOŁU BIBOBIT

  18 kwietnia o godzinie 19:00 Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert zespołu Bibobit.

  Zespół Bibobit w zeszłym roku został laureatem konkursu Męskie Granie YOUNG i uczestnikiem 10 edycji trasy Męskie Granie. Jesienią Festiwal Pamiętajmy o Osieckiej zaprosił grupę do przygotowania finałowego koncertu, który zainaugurował cykl OFF Osiecka. Ich koncert na portalu Onet uznano za najciekawsze wydarzenie całego festiwalu.
    Jednocześnie zespół  za sprawą trasy WDECH TOUR – zapowiedział swoją drugą płytę, która ukaże się w 2020 r.  Jako pierwszy zwiastuje ją singiel „Wilk”, który można usłyszeć w radiowej Trójce.

  Bibobit to muzyczny sekstet złożony z żywej perkusji, basu, instrumentów klawiszowych, elektroniki, sekcji dętej oraz płynnie poruszającego się w wielu stylistykach wokalisty. Ich największą miłością jest jazz, który niezwykle elastycznie łączą z elektroniką oraz muzyką funk, groove, hip hop, czy neosoul. Wyszukane harmonie w połączeniu z tłustymi syntezatorowymi brzmieniami, solidnym przekazem na bębnach i sekcją dętą oczarowują i nie pozwalają ustać w miejscu! Jednocześnie za sprawą improwizacji znakomitych muzyków tego zespołu, z lekkością łapie się chwilę na kontemplację i wytchnienie.
  Autorem tekstów jest Daniel Moszczyński, który w utworach BIBOBITU z empatią dostrzega człowieka uwięzionego w zależnościach rzeczywistości. Stawia na wolność oraz świadomość i te dwa elementy idealnie charakteryzują muzyczny klimat Bibobitu.

   

  W ich singlowym debiucie pt. „Plotka” zaśpiewała Urszula Dudziak. Intymny utwór „Czasami” docenili słuchacze Trójki, za sprawą których grupa została laureatem konkursu Męskie Granie Young. Po zaproszeniu na Festiwal Kaliningrad City Jazz otrzymali miano najbardziej elektryzujących artystów. Mają na swoim koncie także koncerty podczas Pol`and`Rock Festiwal czy Orange Warsaw Festiwal. Wystąpili również na wspólnej scenie przed  Hipnotic Brass Ensamble, Richardem Bona,  Keyonem Harroldem, Dirty Loops, Cory Henrym, Leszkiem Możdżerem czy Michałem Urbaniakiem.
   

  Bilety w cenie 35,00 zł można kupować w CKiR w Koziegłowach, w GOK Sokół w Czerwonaku oraz na portalu bilety24.pl

   

 • sobota, 18.04.2020
  PRZEŁOŻONE: Czerwonacka Czołówka

 • niedziela, 26.04.2020
  PRZEŁOŻONE: Czerwonak Cross Duathlon

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.