Logowanie:
Logowanie:

Dyskusje publiczne w ramach wyłożenia do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Owińska i Czerwonak

W związku z utrzymującym się stanem zagrożenia epidemiologicznego i związanymi z nim ograniczeniami w przemieszczaniu się i gromadzeniu informujemy, że dyskusje publiczne przewidziane w ramach wyłożenia do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego:

 

  •  „Owińska – rejon ulicy Poprzecznej i Kolejowej”, zaplanowana na 13 lipca 2020 na godzinę 12.00 oraz
  •  „Czerwonak – rejon ulicy Szkolnej”, zaplanowana na 13 lipca 2020 na godzinę 13.00

 

odbędą się za pomocą środków porozumiewania się na odległość z możliwością zabierania głosu, zadawania pytań i składania uwag przez jednoczesną transmisję obrazu i dźwięku oraz zadawanie pytań i składanie uwag w formie zapisu tekstowego.

 

Udział w dyskusji będzie możliwy za pomocą strony zichat.czerwonak.pl – szczegółowy link do dyskusji będzie podany na stronie czerwonak.pl w zakładce komunikaty 10 minut przed rozpoczęciem dyskusji.

 

Ponadto informujemy, że ewentualne zapytania można również kierować na adres poczty elektronicznej: katarzyna.milczarek@czerwonak.pl.

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.