Logowanie:
Logowanie:

W związku z licznymi zgłoszeniami, w tym interwencjami Urzędu Gminy Czerwonak, Związek Międzygminny GOAP podjął działania mające na celu wyjaśnienie sytuacji dotyczącej m. in. nieterminowego odbioru odpadów w pierwszym tygodniu realizacji usług, po zmianach wprowadzonych od 1 września.

10 września br. odbyło się spotkanie przedstawicieli Biura ZM GOAP z przedstawicielami firm świadczących usługę odbioru odpadów komunalnych w naszej gminie tj.: Konsorcjum SUEZ Zachód Sp. z o.o., ORDO Poznań Sp. z o.o. Sp. k. EKO-TOM Turguła Sp. j.

Podczas spotkania, poza kwestią nieterminowego odbioru odpadów, poruszona została również bardzo ważna kwestia dotycząca występujących przesypów na terenie zarządzanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową im. 23 Lutego w Koziegłowach. Wykonawca zapewnił, że wszystkie odpady zostały odebrane, a także że jest w stałym kontakcie z administracją. Metalowe pojemniki na papier typu dzwon (pozostałe po poprzednim Wykonawcy) zostaną odebrane w najbliższym możliwym terminie (obecny Wykonawca nie posiada pojazdu umożliwiającego opróżnienie pojemników). Na wskazanej lokalizacji już zostały podstawione inne pojemniki, a te po opróżnieniu zostaną zabrane.

 

https://czerwonak.pl/upload/articles/informacja_nt._dzialan_zm_goap_w_sprawie_terminowego_odbioru_odpadow_komunalnych_na_terenie_aglomeracji_poznanskiej.pdf

 

Więcej informacji na stronie: https://www.goap.org.pl/

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.