Logowanie:
Logowanie:

Zaproszenia na dyskusje publiczną dotyczącą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Czerwonak – rejon ulicy Błękitnej – część A

Zapraszamy na dyskusję publiczną dotyczącą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Czerwonak – rejon ulicy Błękitnej – część A. Dyskusja odbędzie się 17 lutego 2020 roku o godzinie 16:00 w sali nr 1 Urzędu Gminy Czerwonak przy ulicy Źródlanej.

Plan obejmuje tereny położone  w Czerwonaku - na północ od ulicy Szkolnej - pomiędzy Zagórzem, a Kicinem. Projekt zakłada przeznaczenie nieruchomości pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, dopuszcza lokalizację usług oraz wyznacza tereny komunikacji i zieleni. Wyłożenie planu do publicznego wglądu rozpoczęło się 13 lutego i potrwa do 13 marca 2020. Uwagi do projektu planu można składać do 27 marca 2020.

 

Projekt planu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko udostępniony jest także na stronie internetowej: //bip.czerwonak.pl/6392/dokument/11467

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.