Logowanie:
Logowanie:

Konsultacje społeczne dotyczące projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w Bolechówku, Potaszach i Trzaskowie.

 
Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego miejscowości Bolechówko i Potasze, „Bolechówko – rejon ulicy Platanowej”, „Potasze – rejon ulicy Oczarowej i Wierzbowej”,  „Trzaskowo – część północna” oraz „Trzaskowo – rejon ulicy Golfowej i Wypoczynkowej”.
Spotkanie konsultacyjne odbędzie się dnia 10 września 2019 r. o godz. 16:00 w Klubie "Kogucik" w Potaszach, przy ul. Lipowej 1.
Opinie, uwagi oraz propozycje do projektów planów można składać do dnia 30 września 2019 r. za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Urząd Gminy Czerwonak, ul. Źródlana 39, 62-004 Czerwonak, w formie pisemnej w siedzibie Urzędu Gminy Czerwonak, w godzinach pracy urzędu: poniedziałek 9:00 – 17:00, wtorek – piątek 7:30 – 15:00 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kancelaria@czerwonak.pl.
Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.