Logowanie:
Logowanie:

 

 

Od lipca 2013 r. w gminie Czerwonak funkcjonuje Program Duża Rodzina wspierający i promujący pozytywny wizerunek rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie gminy Czerwonak. Przedstawiciele rodzin wielodzietnych (troje i więcej dzieci), w tym rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka, zamieszkałych na terenie gminy Czerwonak mogą zgłaszać się do Urzędu Gminy w Czerwonaku, by otrzymać Kartę Dużej Rodziny.

 

Karta Dużej Rodziny wydawana jest w celu zwiększenia szans rozwojowych i życiowych dzieci i młodzieży z rodzin wielodzietnych oraz potwierdzenia uprawnień do ulg i zwolnień. Karta adresowana jest do rodzin składających się z rodziców, jednego rodzica lub opiekuna/opiekunów prawnych, mających na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do 18. roku życia lub 25. roku życia w przypadku kontynuowania nauki. W przypadku dziecka niepełnosprawnego karta wydawana jest na czas obowiązywania orzeczenia o niepełnosprawności.

 

O kartę mogą starać się wszystkie uprawnione rodziny wielodzietne niezależnie od sytuacji materialnej. Wnioski do pobrania znajdują się TUTAJ.

 

 

Karta Dużej Rodziny Karta Dużej Rodziny

 

Obecnie karty wydawane są rodzicom - bezterminowo, dzieciom do 18. roku życia lub do 25. roku życia w przypadku kontynuowania nauki.

Listę partnerów, a także rodzaj i wielkość proponowanych przez nich zniżek i ulg można zobaczyć TUTAJ

 

Podmioty oferujące zniżki i ulgi w ramach Karty Dużej Rodziny oznaczone będą naklejkami z logo programu.

 

Zapraszamy przedsiębiorców i usługodawców z terenu gminy Czerwonak, którzy chcieliby  włączyć się do programu Duża Rodzina, oferując zniżki na własne produkty czy usługi dla rodzin wielodzietnych. 

 

Dokumenty dla przedsiębiorców:

 

wzor_porozumienia.doc

 

formularz_zgloszenia_podmiotu.doc

 

wzor_porozumienia.pdf

 

Uchwała nr 363/XLII/2017 Rady Gminy Czerwonak w sprawie programu "Czerwonacka Karta Dużej Rodziny"

 

  

 

 

  
 

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.