Logowanie:
Logowanie:

Spotkanie organizatorów gminnego WOŚP

Wójt gminy Czerwonak spotkał się z osobami zaangażowanymi w prowadzenie tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Był to czas nie tylko na podsumowanie rekordowej zbiórki (zebraliśmy ponad 115 tys. zł, blisko 40 tys. zł więcej niż w ubiegłym roku), ale tez okazja na wnioski i pomysły na 29. finał, który jak już zapowiedzieli sztabowcy, odbędzie się w naszej gminie.
 
W tym roku po raz pierwszy zagraliśmy w niemal całej gminie. Tradycyjnemu wydarzeniu na terenie szkoły w Koziegłowach, towarzyszyły imprezy w terenie: w Traperskiej Osadzie w Potaszach, morsowanie na AKWEN Tropicanie w Owińskach i bieg w Czerwonaku. Spore wydarzenie z licytacjami i występami odbyło się też w szkole w Owińskach.
 
- Dziękuję wam za ogromne zaangażowanie i pracę włożoną w szczytny cel. I myślę, że z organizacyjną pomocą ze strony urzędu i podległych jednostek, WOŚP za rok zagra u nas jeszcze głośniej - zwrócił się do zebranych wójt, Marcin Wojtkowiak.
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.