Logowanie:
Logowanie:

Spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych

27 września 2019 r. w siedzibie Urzędu Gminy odbyło się spotkanie Wójta Gminy Czerwonak Marcina Wojtkowiaka z przedstawicielami stowarzyszeń, fundacji i kół gospodyń wiejskich działających na rzecz mieszkańców gminy Czerwonak.

Podczas spotkania zaproszeni goście zaprezentowali swoją działalność i podzielili się uwagami oraz doświadczeniem w realizacji zadań publicznych.

 

Jednym z tematów spotkania było omówienie zadań priorytetowych do programu współpracy gminy Czerwonak z organizacjami pozarządowymi na 2020 r.

 

Uczestnicy spotkania mieli również możliwość zapoznania się z najczęściej popełnianymi błędami w składanych ofertach i sprawozdaniach, w celu ich ograniczenia w dokumentach składanych w przyszłych postępowaniach.

 

Prezeska Wielkopolskiej Rady Koordynacyjnej Związku Organizacji Pozarządowych Justyna Ochędzan zaprezentowała nowe wzory oferty i sprawozdania oraz przypominała organizacjom o najważniejszych obowiązkach księgowych i podatkowych.

 

Wójt zachęcił przedstawicieli organizacji do składania propozycji do programu współpracy na 2020 r., podkreślił jak ważna jest wymiana informacji między organizacjami pozarządowymi a urzędem oraz wyraził chęć wspierania organizacji w prowadzonej działalności.

 

 

Wydział Dialogu Społecznego

« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.