Logowanie:
Logowanie:

Świętowanie Dnia Strażaka w Urzędzie Gminy w Czerwonaku

W Urzędzie Gminy spotkali się członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej gminy - OSP Czerwonak i OSP Promnice. Okazją był obchodzony 4 maja Dzień Strażaka. 
 
Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu na spotkaniu reprezentowali: mł. bryg. Krzysztof Bugajak - Dowódca Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 5 w Poznaniu, kpt. Adrian Fiszer - Z-ca Dowódcy Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 6 w Poznaniu. Delegacją OSP Czerwonak szefował: V-ce prezes - naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej Czerwonak - dh Ireneusz Kujawa natomiast delegacją OSP Promnice szefował: Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej Promnice - dh Sławomir Tabat.
 
- Dziękuję Wam za trud i pracę, jaką na co dzień wykonujecie, by chronić dobytek i życie mieszkańców gminy Czerwonak - zwrócił się do druhów wójt Marcin Wojtkowiak. Do życzeń przyłączył się Przewodniczący Rady Gminy, Wojciech Skrzekut.
 
Wójt wręczył prezesom obu jednostek pamiątkowe wozy strażackie i przedstawił gościom plany związane ze strażnicami. W Promnicach planujemy wybudować zjazd do warty, a w Czerwonaku w przyszłych latach ma zostać rozbudowana remiza. O innych, ambitnych planach rozwoju dla obu OSP napiszemy w czerwcowym I Wiesz Więcej.
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.