Logowanie:
Logowanie:

Wielkanocny trening integracyjny w tenisa stołowego za nami

9 kwietnia odbył się trening integracyjny wielkanocny. W czasie trwania treningu zwracaliśmy uwagę na najlepiej grające ze sobą pary graczy. Często bywało to tak, że grali ze sobą ojciec i syn, córka.  Ponadto niektóre mecze grali młodzi miedzy sobą i starsi też wzajemnie ze sobą rywalizowali.  Tworzyliśmy komplety graczy do gry w debla - czterech zawodników przy jednym stole tenisowym. Zabawa była przednia i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Wiele kombinacji pozwoliło na urozmaicenie gry i wyłonienie najlepszych z wszystkich bardzo dobrze grających zawodników. 
Trening miał charakter integracji międzypokoleniowej co się sprawdziło była z nami grupa młodzieży , która w tym dniu zapomniała o smartfonach z czego po cichu się cieszyliśmy. Trening organizował KTS "NET" prezes Stanisław Smektała. Upominki wręczał wice prezes Bogusław Brzeski. Upominki zapewnił Starosta Poznański Jan Grabkowski i wójt Gminy Czerwonak Marcin Wojtkowiak. Bardzo dziękujemy w imieniu mieszkańców Gminy Czerwonak, mając nadzieję na dalszą współpracę w tak ważnych sprawach wyodrębnionych z życia codziennego.
 
Stanisław Smektała
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.