Logowanie:
Logowanie:

Zajęcia ruchowe w wodzie dla mieszkańców gminy Czerwonak

Zapraszamy mieszkańców gminy Czerwonak, którzy ukończyli 35 rok życia i chorują na schorzenia układu krążenia, na organizowanezajęcia ruchowe w wodzie (aqua aerobik).

 

Aby skorzystać z zajęć konieczne jest:

  1.  zapisanie się osobiście lub telefonicznie na zajęcia,
  2.  dostarczenie skierowania od lekarza rodzinnego lub specjalisty o braku przeciwwskazań do tego typu zajęć,
  3.  opłacenie częściowych kosztów zajęć w wysokości 4 zł za 1 godz. zajęć, płatne z góry za 10 zajęć (tj. 40 zł) w kasie Pływalni (dotyczy tylko osób zapisanych wcześniej na listę uczestników).

 

Zajęcia będą odbywały się na Pływalni DELFIN w Koziegłowach, przy ul. Piłsudskiego 3 w okresie od 24 marca do 29 kwietnia 2014r.

 

Prowadzone będą w dwóch grupach po 20 osób. Na każdą grupę przypadał będzie cykl 10 spotkań, dwa razy w tygodniu po jednej godzinie zajęć ruchowych. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i środy o godz. 8:45 (grupa ranna) oraz we wtorki i piątki o godz. 16:15 (grupa popołudniowa).

 

Zapisy osobiste lub telefoniczne od dnia 11 marca br. (wtorek) od godz. 9:00 prowadzi:  Sekcja Profilaktyki i Terapii GOPS,Koziegłowy, ul. Poznańska 15D/82 tel. 61 812-12-79.

W momencie dokonywania zapisów nie jest wymagane posiadanie skierowania.

 

Zajęcia współfinansowane są ze środków Gminnego Programu Promocji Zdrowia ,,ZDROWA GMINA CZERWONAK” na lata 2014-2020.

 

 

 

Marlena Łochyńska

GOPS Czerwonak

tel. (61) 812-12-79

« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.