Logowanie:
Logowanie:

Wydłużony czas pracy punktu pobrań w Czerwonaku

Informujemy, że od poniedziałku 20 kwietnia wydłużamy czas pracy punktu pobrań w Czerwonaku. Czynny będzie od pnd do pt w godzinach 8:30 11:30.

Do punktu pobrań obowiązywać będą zapisy telefoniczne, tak jak wygląda to w przypadku normalnej porady lekarskiej. Zapisać pacjenta będzie mógł każdy pracownik "Pro Familia" z dostępem do terminarza w systemie komputerowym. Aby nie stworzyć zagrożenia epidemicznego ( kolejka do punktu pobrań ) przyjmować będziemy tylko wcześniej zapisanych pacjentów, z częstotliwością ok. dwóch osób na 15 minut. Pacjenci będą proszeni o korzystanie z bocznego wejścia do budynku. Wpuszczani na teren przychodni będą pojedynczo, przez pracownika Laboratorium.

Lekarze "Pro Familii" nadal zlecać będą badania laboratoryjne w trybie "pilne/cito", ale z uwzględnieniem nie tylko stanów zagrożenia życia.
Zdajemy sobie sprawę, że jest cała grupa pacjentów wymagająca wykonania (w sposób przemyślany) badań laboratoryjnych z innych powodów. Dlatego też zaczniemy przyjmować w uzasadnionych przypadkach pacjentów, którzy nie mają skierowań, np kobiety w ciąży czy osoby mające wykonać badania
przed rezonansem.

Na stronie www Przychodni nie zmieniamy na razie informacji dotyczących funkcjonowania Laboratorium. Przekonamy się najpierw, jak takie rozwiązanie sprawdzi się w praktyce. Zależy nam przede wszystkim, aby pomóc mieszkańcom bez stwarzania zagrożenia na terenie gminy.


Kierownik Laboratorium analityczne "ProFamilia"
62-004 Czerwonak
ul. Działkowa 2

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.