Już 26 maja 2023r. o godzinie 18:00  po raz czwarty w sali widowiskowej CKiR w Koziegłowach odbędzie się Gala Taneczna. Ma ona formę przeglądu solistów i zespołów tanecznych, którego celem jest popularyzacja tańca. Jest realizowana przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sokół.
W Gali mogą wziąć udział grupy/soliści taneczni ze szkół, przedszkoli oraz mieszkańcy gminy Czerwonak. Kartę zgłoszenia i regulamin można pobrać na stronie www GOK Sokół. Dokumenty należy przesłać na adres agnieszka.fulczyk@gmail.com do dnia 30 kwietnia.
Udział w Gali jest bezpłatny.
Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest moc jaką daje taniec, jako jedna z dróg samorealizacji i samodoskonalenia. Taniec łączy w sobie zalety aktywności fizycznej i czystej, niczym nieskrępowanej rozrywki. Jako aktywność fizyczna wzmacnia ciało i układ odpornościowy oraz pobudza organizm do produkcji endorfin, czyli tzw, hormonu szczęścia. Obok korzyści natury biologicznej taniec daje korzyści również z punktu widzenia duchowego, stanowi formę sztuki. Praktykowanie go kształtuje charakter, gust i poczucie piękna. Pozwala wyrazić siebie.
Po raz kolejny koziegłowska Gala będzie doskonałym miejscem do tanecznej wymiany doświadczeń oraz stworzy szansę i warunki do rozwijania aktywności tanecznej.
Serdecznie zapraszamy do udziału w wielkiej tanecznej uczcie.
Więcej informacji u organizatora:
Agnieszka Fulczyk
tel. 513 079 039
mail: agnieszka.fulczyk@gmail.com