Zarząd Osiedla Przylesie, Gminny Ośrodek Kultury Sokół oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku zapraszają na Bajkową Majówkę Osiedlową już 13 maja od godz. 16:00 na zespół boisk rekreacyjnych przy os. Przylesie w Czerwonaku.
Zapraszamy wszystkich w przebraniach bajkowych, a także z własnymi grającymi instrumentami. Mile widziane stroje własnoręcznie zrobione, które będzie można również zaprojektować i przygotować w trakcie warsztatów. Będzie można wykonać również bajkowe maski, a także wziąć udział w warsztatach instrumentalnych.
O 18:00 zapraszamy na bajkowy koncert Teatru Fuzja, którego zwieńczeniem będzie parada bajkowych postaci, a także wyniki konkursu na bajkowe przebrania.

Podczas Majówki szykujemy również wiele innych niespodzianek przygotowanych przez zarząd osiedla, naszych mieszkańców, partnerów oraz sponsorów. Będą z nami również „Tańczący seniorzy”, malowanie twarzy, zabawy i warsztaty dla dzieci i wiele innych atrakcji!
Na wieczór planujemy wspólną zumbę z Anią Piechowiak oraz zabawę taneczną do godz. 23:00 z dj-em Markiem Potokiem. Do zobaczenia!