Logowanie:
Logowanie:

9-dołkowe pole golfowe Oskoma Golf Club Trzaskowo

 

OSKOMA  GOLF CLUB TRZASKOWO leży w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, zaledwie 10 km od centrum Poznania. Dziewięcio dołkowe pole golfowe zostało wkomponowane w naturalne otoczenie dworku, tworząc piękny klasyczny krajobraz. Nie ma tu zbyt wielu przeszkód wodnych, lecz liczne drzewa i znajdujące się pomiędzy nimi greeny i bunkry wymagają od gracza dobrej strategii i celnych uderzeń.


OSKOMA GOLF CLUB TRZASKOWO to również uznany przez wielu golfistów za jeden z najlepszych i najładniejszych w Polsce Driving Range. Podzielony został na strzelnicę z 12 stanowiskami z czego część jest zadaszona oraz strefę treningową konieczną dla poprawiania uderzeń tzw. „krótkiej gry” (Pitching green, Chipping green, Putting green,Bunkry). Aby skorzystać z Driving Range nie trzeba posiadać własnego sprzętu golfowego ponieważ można go wypożyczyć (pojedynczy kij to cena 10 zł, cały komplet 30zł) przy okazji zaopatrując się w recepcji pola w żetony. Koszyk piłek (42 szt) to koszt 20 zł.

 

Jeżeli jest się aspirującym golfistą swoje początki można rozpocząć w OSKOMA GOLF CLUB  pod okiem profesjonalnych trenerów posiadających uprawnienia PGA (Professional Golfer’s Association).
Nasi trenerzy pomogą zdobyć ZIELONĄ KARTĘ tzw. „ prawo jazdy” golfisty. Jest to dokument poświadczający zdobyte umiejętności golfowe a tym samym uprawniającym do gry na polach golfowych w całej Polsce i udziału w turniejach dla amatorów.
Egzamin na ZIELONĄ KARTĘ składa się z dwóch części: teoretycznej, która zawiera pytania dotyczące etykiety, bezpieczeństwa, gry na polu golfowym i definicje, oraz części praktycznej.

 

Pole golfowe posiada również sklep golfowy PRO SHOP.

 

W odnowionym dworku z początku XX wieku znajduje się Restauracja OSKOMA Trzaskowo.

Dania serwowane w restauracji to połączenie tradycyjnej kuchni polskiej i międzynarodowej, kładziemy nacisk na prostotę, elegancję, sezonowe produkty oraz regionalne składniki. Połączenie tradycji z nowoczesnymi technikami gotowania pozwalają na stworzenie dań, które zaskakują formą podania, smakiem i aromatem. Największym i najlepszym źródłem inspiracji i pomysłów jest natura. Jest ona również pierwszym i podstawowym elementem do tworzenia  dań. .

 

Informacja o polu golfowym:

- 9 dołków
- Par 27
- Długość 1664 m


OSKOMA  GOLF CLUB TRZASKOWO
Ul.Golfowa 4
62 – 005 Trzaskowo

 

Recepcja Klubu
kom. 662 352 198

 

Resautacja Oskoma Trzaskowo

kom. 538 329 488

« poprzedni
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.