Logowanie:
Logowanie:

adres: ul. Plażowa 1
tel. 61 812 14 04

 

Dwusłupowy wyciąg Sesitec System 2.0 do nart wodnych i wakeboardingu stanął na plaży AKWEN Tropicana w 2012r. Postawiła go firma Wake Spot z Czerwonaka.


Wyciąg w Owińskach ma długość 160 metrów (jest wyciągiem średniej długości - najdłuższe mają 222 metry) i pozwala miłośnikom wodnego szaleństwa płynąć z prędkością ponad 40km/godz. Aby skorzystać z wyciągu trzeba mieć na sobie kask, kamizelkę wypornościową i oczywiście specjalną deskę do wakeboardingu lub narty wodne. Dotychczas mieszkańcy Poznania i okolic, którzy preferują wodną adrenalinę musieli dojeżdżać 80 km do Margonina. Teraz moc wodnych wrażeń pozostaje na wyciągnięcie ręki!

 

 

 

Jak zapewnia Paweł Włodarczyk z firmy WAKE SPOT, jest to sport dla wszystkich - dorosłych i dzieci, profesjonalistów oraz tych, którzy nigdy nie mieli deski na nogach.

 

Szczegóły dotyczące godzin otwarcia wyciągu oraz cen można znaleźć na stronie www.wakespot.pl oraz na www.facebook.com/wakespot

 

 

Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że wakeboarding to sport wodny, polegający na płynięciu na powierzchni wody za pomocą specjalnej deski trzymając się liny zaczepionej do łodzi lub wyciągu.

« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.