Logowanie:
Logowanie:

Boisko przy ul. Leśnej w Czerwonaku o wymiarach 60 x 30m udostępniane jest lokalnym klubom oraz mieszkańcom gminy. Posiada nawierzchnię syntetyczną, jest w pełni ogrodzone i oświetlone. Obiekt otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 22.00 oraz w soboty, niedziele i święta w godzinach 9.00 - 22.00.

Kompleks Sportowy w Owińskach przy ul. Poprzecznej składający się z 2 pełnowymiarowych płyt do gry w piłkę nożną z trawą naturalną oraz jednego boiska niepełnowymiarowego Boisko Orlik 2012, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w 2010r., zlokalizowane w Czerwonaku na ul. Św. Wojciecha na granicy trzech sołectw: Czerwonaka, Kicina i Koziegłów. To nowoczesny kompleks boisk wielofunkcyjnych, w tym boisko do piłki nożnej oraz do koszykówki i siatkówki. Cechą wyróżniającą obiekt w Czerwonaku spośród wszystkich „Orlików” w kraju jest jego charakterystyczny budynek stanowiący zaplecze socjalne. Inspiracją projektanta jak sam mówi był „… wznoszący się orzeł”. Godziny otwarcia: pon – pt 14:00- 22:00, sob – nd 10:00 - 21:00.

« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.