Quest „Czerwonak - historia pewnej ulicy” to kolejny quest, tym razem poświęcony miejscowości Czerwonak. Gra prowadzi nas ulicą Gdyńską, odkrywając tajemnice okolicznych budynków oraz zapomniane historie miejsc i ludzi. Miłośnicy przyrody i pięknych widoków także znajdą tu coś dla siebie.

Quest powstał dzięki Urzędowi Gminy Czerwonak, Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu oraz pani Hannie Prokopiak (autorce i pomysłodawczyni).

O autorce: 

Hanna Ewa Prokopiak to pasjonatka słowa, autorka questów i wierszy. W 2018 roku wydała swój pierwszy tomik poezji zatytułowany "KO HANKA". Wiersze pisze od dzieciństwa, w swoim dorobku ma ich setki. Cechuje ją nieograniczona wyobraźnia, poczucie humoru oraz dystans do świata i samej siebie. Jest członkinią Stowarzyszenia Kobieca Grupa Działania "Fanaberia" w Murowanej Goślinie, w ramach której współorganizuje lokalne wydarzenia oraz eventy. Jest również współzałożycielką kabaretu, działającego w ramach Stowarzyszenia. Pisze scenariusze skeczy, piosenki kabaretowe i występuje na scenie. Stara się to wszystko łączyć z funkcją menedżera kabaretu. Uwielbia muzykę i śpiew. Pracowita marzycielka z wizją lepszego jutra. Kreatywna i uparta w dążeniu do celu, nadal poszukująca swojej drogi w życiu.
Amatorsko prowadzi blog z wierszami: www.ja-poez-ja.blogspot.com. Prywatnie żona, matka 2 dzieci i zootechnik z zawodu.

Jak to działa?

Aby zostać odkrywcą i zdobywcą skarbów, wystarczy wydrukować ulotkę i wyruszyć na szlak. Zabawa jest dostępna całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. To uczestnik zabawy sam decyduje, kiedy podejmie wyzwanie!

Radio Wielkopolska o gminnych questach: sprawdź